• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Borne

Znalezionych ofert: 91

15422284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18201182 15422284 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,40 m2, znajdujące się na trzecim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest idealne do własnej aranżacji, co daje przyszłym...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

298 000 PLN (4 730 zł/m2)

3
1
63 m2
1973
15029806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7442309 15029806 Atrakcyjny budynek, idealny pod inwestycję deweloperską usytuowany w Bornem Sulinowie. Pięciokondygnacyjny budynek o powierzchni 5500 m2, w stanie surowym, zbudowany z wielkiej płyty, podpiwniczony, położony na dużej działce - 6757 m2. Budynek świetn...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

1 190 000 PLN (216 zł/m2)

11
-
5500 m2
-
15346748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 16420616 15346748 Wyjątkowa oferta – nowo wybudowane garaże położone w doskonałej lokalizacji. Kompleks nowoczesnych 17 hal garażowych o wymiarach od około 28 m2 do 34 m2 o szerokim spektrum przeznaczenia od hal magazynowych poprzez garażowanie nawet dużych aut czy ło...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

86 100 PLN (3 189 zł/m2)

11
-
27 m2
2024
15349601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16510931 15349601 Wyjątkowy 3 pokojowy apartament w Willi Rubin dla wymagających klientów, blisko jeziora i lasu. Przestronny, luksusowy apartament o pow. 76,87 m2 jest niepowtarzalną ofertą, obok której nie można przejść obojętnie.Nieruchomość położna jest zaledwie 1...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

649 000 PLN (8 539 zł/m2)

3
1
76 m2
1939
15312815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15502851 15312815 Rozkładowe mieszkanie w centrum miasta. Blisko terenów zielonych. W ofercie rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze przy ul. Al. Niepodległości o powierzchni użytkowej 48,40 m2. Na metraż ten składają się 2 pokoje, duża, jasna kuchnia z oknem...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

219 000 PLN (4 563 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15028910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 7395534 15028910 Atrakcyjna kawalerka położona na parterze w Bornem Sulinowie. Przytulne mieszkanie jednopokojowe położone na parterze dwupiętrowego budynku typu koszarowiec w cichej i spokojnej okolicy Bornego Sulinowa. Na powierzchnię 34,7 m2 składają się cztery po...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

173 000 PLN (5 088 zł/m2)

1
1
34 m2
1939
15204957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 12554962 15204957 Niepowtarzalna oferta. Nieruchomość blisko jeziora, na skraju lasu Mieszkanie na parterze z dużym potencjałem, zlokalizowane w parkowej części miasta przy ul. Słonecznej 2. Nieruchomość o powierzchni 104m2, składająca się z 4 pokoi, 2 łazienek, kuchn...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

549 000 PLN (4 774 zł/m2)

4
2
115 m2
1936
14736598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 174172 14736598 Piekne mieszkanie poddaszowe z antresolą i przestronną loggią z widokiem na sosnowy las. Mieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe, efektowne z pięknym widokiem za oknem na las. Na metraż mieszkania składa się duży przestronny salon, w którym jest możliw...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

339 000 PLN (6 647 zł/m2)

2
1
51 m2
1939
14475580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24275 14475580 Borne Sulinowo „Willa NOVA” wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera M M Prestiż przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Reja 17 w Bornem Sulinowie.„Willa N...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

430 000 PLN (3 839 zł/m2)

3
1
112 m2
1939
14475591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24264 14475591 Borne Sulinowo „Willa NOVA” wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera M M Prestiż przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Reja 17 w Bornem Sulinowie.„Willa N...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

260 000 PLN (5 306 zł/m2)

2
1
49 m2
1939
14475589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24277 14475589 Borne Sulinowo „Willa NOVA” wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera M M Prestiż przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Reja 17 w Bornem Sulinowie.„Willa N...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

375 000 PLN (5 208 zł/m2)

3
1
72 m2
1939
15174957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11706580 15174957 Na sprzedaż obiekt usługowy w bardzo dobrej lokalizacji w Bornem Sulinowie. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 6709 m2 wraz z budynkiem niemieszkalnym znajduje się w południowej części miasta Borne Sulinowo. Działka uzbrojona jest w przyłącze energe...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

4 895 000 PLN (4 173 zł/m2)

11
-
1173 m2
-