• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Brodnica

Znalezionych ofert: 32

15761737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka w Brodnicy Górnej blisko jeziora 25389297 15761737 Oferuję do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę w Brodnicy Górnej koło Kartuz położoną w niewielkiej odległości 700 metrów od jeziora Ostrzyckiego. Bardzo dobry dojazd utwardzoną drogą . Niektóre sąsiednie działki zabudowane domami całorocznymi i...

Brodnica Górna (Pomorskie, gm. Kartuzy)

169 000 PLN

-
-
1495 m2
-
15861763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27211289 15861763 Wyjątkowy pensjonat z widokiem na jezioro Ostrzyckie- gotowy biznes w sercu Kaszub.Gotowy, dochodowy pensjonat w jednej z najpiękniejszych lokalizacji na Kaszubach, na pograniczu miejscowości Brodnica Dolna i Ostrzyce. Nieruchomość z widokiem na Jezi...

Brodnica Dolna (Pomorskie, gm. Kartuzy)

2 850 000 PLN (7 968 zł/m2)

10
-
357.7 m2
2010
15509046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z projektem budowlanym. Brodnica. 20115912 15509046 GOTOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W BRODNICYPOJEZIERZE BRODNICKIEDZIAŁKA  Z GOTOWYM PROJEKTEM BUDOWLANYM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ.- Lokalizacja: Brodnica- Powierzchnia działki: 875 mkw.OFERTA ZAWIERA:Prawomocne pozwolenie na budowę budynku wielorodzinneg...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

859 000 PLN

-
-
875 m2
-
14587709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 145326 14587709 Piękna DUŻA działka z nowoczesnym budynkiem Mieszkalno - Biurowym i b udynkiem Mieszkalno - Magazynowym. Działka granicząca z drogą krajową nr 15. Doskonale widoczna z DK15. Znakomita pod siedzibę firmy, klinikę urody, ...

Brodnica (Niewierz) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

950 000 PLN (3 369 zł/m2)

4
1
282 m2
-
15663763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Brodnica Górna spokojna okolica 23537285 15663763 Na sprzedaż działka budowlana - dostępna tylko w naszej ofercie! Położona w spokojnej i zielonej części Brodnicy Górnej, wśród kaszubskich jezior i lasów. Tylko 44km od Gdańska!Szczegóły oferty:kształt prostokąta: 40 x 26 mpowierzchnia idealna pod do...

Brodnica Górna (Pomorskie, gm. Kartuzy)

130 000 PLN

-
-
1015 m2
-
15675496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka przy lesie Brodnica Górna 23753334 15675496 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYNiewątpliwym atutem prezentowanej nieruchomości są piękne widoki jakie można podziwiać z tego miejsca a także położenie w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach mie...

Brodnica Górna (Pomorskie, gm. Kartuzy)

125 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15283902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka w sercu Kaszub 14762762 15283902 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.AtutyDziałka w  Szwajcarii kaszubskiej. Piękne widoki na lasy i łąki. Idealne warunki pod budowę domu dla rodziny. Miejscowość w której można żyć w zgodzie z naturą, poko...

Brodnica Dolna (Pomorskie, gm. Kartuzy)

145 650 PLN

-
-
971 m2
-
15707445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24321370 15707445 Szukasz przestronnego i w pełni umeblowanego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Mamy świetną propozycję! Mieszkanie o pow. 60,7 m2 z ogródkiem i garażem, położone w miejscowości Brodnica, w połowie drogi miedzy Mosiną (12 km) a Śremem (12 km).Oferowa...

Brodnica (Wielkopolskie, gm. Brodnica)

249 000 PLN (4 102 zł/m2)

3
1
60.7 m2
1990
15786375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kaszubskie tereny pod Kartuzami! Działki Brodnica 25907703 15786375 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.AtutyPakiet Inwestycyjny lub jedna z działekLokalizacja Kaszubska - bliskość jezior i naturySpełnione warunki podstawowe do WZDost...

Brodnica Górna (Pomorskie, gm. Kartuzy)

125 000 PLN

-
-
970 m2
-
15509304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne miejsce na budowę domu! 20117715 15509304 Brodnica działki na sprzedaż w atrakcyjnej okolicy blisko centrum i całej infrastruktury.To super inwestycja z dala od codziennego zgiełku miasta z dogodnym dojazdem do centrum.!!!  Prezentujemy na sprzedaż 4 atrakcyjne działki o powierzchni od 1174 ...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

117 400 PLN

-
-
1174 m2
-
15735759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24861196 15735759 Prezentuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,60 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku w miejscowości Chaławy (gmina Brodnica), w odległości 3,5 km od Brodnicy, 7 km od Czempinia i 30 km od Poznania.Nieruchomość położona jest...

Brodnica (Wielkopolskie, gm. Brodnica)

275 000 PLN (5 228 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1980
15560287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS- atrakcyjny dom na sprzedaż 21311008 15560287 Brodnica dom 160m2,atrakcyjny,z wyposażeniem ,w cichej okolicy, gotowy do zamieszkania od zaraz.Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje marzenia o idealnym domu.Prezentujemy na sprzedaż dom jednopiętrowy o...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

825 000 PLN (3 587 zł/m2)

4
1
230 m2
1999