• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Brzózki

Znalezionych ofert: 9

15802667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26270133 15802667 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu , znajdującego się w malowniczej miejscowości Brzózki, położonego na przestronnej zagospodarowanej działce o powierzchni 812m2.Powierzchnia nieruchomości wynosi 158 m2 i składają się na n...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

1 050 000 PLN (6 646 zł/m2)

5
2
158 m2
2009
14600264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 1752822 14600264 Działka rolna o powierzchni 1173 m2 pod warunki zabudowy w Brzózkach nad Zalewem Szczecińskim - 43 km od Szczecina.Grunt kl. IV, w drodze przy działce prąd i woda . Kanalizacja - przydomowa oczyszczalnia . Nie ma gazu. Teren płaski, wokół zabudowa je...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

200 000 PLN

-
-
1173 m2
-
15883118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673522 15883118 w sprzedaży mamy dwie działki obok siebie o pow. 1271m2 i 1357m2 w cenie udział w drodze wewnętrznej. Cena za działkę ok. 115złm2.WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA W BRZÓZKACH – TWOJA PRZYSTAŃ PRZY GRANICY I ZALEWIE SZCZECIŃSKIM (ok 1-1,5 km)Z przyjemności...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

145 000 PLN

-
-
1271 m2
-
15246215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 13716960 15246215 Działka w otulinie Puszczy WkrzańskiejNa sprzedaż działka o powierzchni 2.656 m2 w kształcie kwadratu, zlokalizowana w miejscowości Brzózki , oddalonej 10 km od Nowego Warpna , w bliskiej odległości Zalewu Szczecińskiego i Portu w Trzebieży.Idealne...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

398 400 PLN (150 zł/m2)

-
-
2656 m2
-
15629956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22840710 15629956 W ofercie działka rolna idealna pod inwestycje, warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania. Działka o powierzchni 5000m2. Przy działce prąd, woda oraz kanalizacja. Klasoużytki RV,RVI,. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

419 000 PLN (84 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15559786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21295263 15559786 Do sprzedaży 2 działki budowlane w miejscowości Tartak Brzózki gmina Radziejowice powiat Żyrardowski. Powierzchnia każdej działki wynosi 1554 m2. Wymiary pierwszej działki wynoszą: 36,54m x26,65m x55,65m x26,81m. Wymiary drugiej działki wynoszą...

Tartak Brzózki (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

315 000 PLN (203 zł/m2)

-
-
1554 m2
-
15506934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20090258 15506934 Działka w otulinie Puszczy WkrzańskiejNa sprzedaż działka o powierzchni 2.656 m2 w kształcie kwadratu, zlokalizowana w miejscowości Brzózki , oddalonej 10 km od Nowego Warpna , w bliskiej odległości Zalewu Szczecińskiego i Portu w Trzebieży.Idealne...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

398 400 PLN

-
-
2656 m2
-
15849482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Ekologiczny dom w Brzózkach 26969229 15849482 Na sprzedaż: Nowoczesny, ekologiczny dom parterowy z dużą działką, zlokalizowany w pobliżu lasuTylko w Nieruchomości Apartament!Rok budowy: 2021 rokPowierzchnia zabudowy: 200 mkw.Powierzchnia użytkowa: 165 mkw.Powierzchnia działki: 3251 mkw.Przestron...

Brzózki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

1 990 000 PLN (9 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2021
15713984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24449947 15713984 Brzózki – miejsce idealne dla osób poszukujących funkcjonalnego, gotowego do zamieszkania lokum w otoczeniu natury, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do Polic i Szczecina.Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny wybudowany w 2014 roku, p...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

940 000 PLN (8 545 zł/m2)

5
-
110 m2
2014