• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Brzezie

Znalezionych ofert: 16

15896964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27992308 15896964 Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna ,usługowa w miejscowości Brzezie gm.Kłaj pow. wielicki. Według aktualnego planu zagospodarowania połozona w terenach oznaczonych jako 5U. Nieruchomość w kształcie prostokąta składająca sie z dwóch działek ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Kłaj)

1 000 000 PLN

-
-
5700 m2
-
15869051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27397578 15869051 *** 0% prowizji, brak podatku PCC ****** Zakończenie budowy w IV Q 2026 r. ***Prezentujemy na sprzedaż nowy, 5 -pokojowy dom o powierzchni 150 m2 (powierzchnia użytkowa - 128 m2) położony w Brzeziu, w rejonie ul. Szlacheckiej. Dom położony jest w cic...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 349 000 PLN (8 993 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15844132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26821439 15844132 Wyjątkowa posiadłość w Brzeziu - dwa domy w sercu natury, wokół Puszcza Niepołomicka Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczym Brzeziu, w bezpośrednim sąsiedztwie majestatycznej Puszczy Niepołomickiej. To miej...

Brzezie (Małopolskie, gm. Kłaj)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

10
5
250 m2
1990
15852255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27026899 15852255 Duża działka budowlana z WZ na 9 domów we wsi Brzezie 15minut od Trzebnicy.Pow. 9700m2, foremnaWarunki zabudowy na 9 domów jednorodzinnych z zapleczem (max intensywność zabudowy 0,36; szer. frontu 8-16m, wys. 6-10m), Przy działce woda i prąd, dojazd ...

Brzezie (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

880 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
9700 m2
-
15603521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ, DO REMONTU 3 KM OD JEZIORA! 22258964 15603521 Duży dom z dużą działką i dużymi pomieszczeniami gospodarczymi zaledwie o 3 km od jeziora.Nieruchomości Apartament przedstawiają dom o pow. całkowitej 341,01 m2, oraz  pomieszczenia gospodarcze o łącznej pow. zabudowy 283 m2. Nieruchomość znajduje si...

Brzezie (Pomorskie, gm. Rzeczenica)

285 000 PLN (836 zł/m2)

8
1
341 m2
1915
15891009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 27884566 15891009 Wyjątkowa posiadłość agroturystyczna w sercu natury Brzezie (gm. Rzeczenica) Na sprzedaż urokliwa nieruchomość o charakterze agroturystycznym, położona w malowniczej miejscowości Brzezie, w gminie Rzeczenica. To idealne miejsce dla osób pragnących u...

Brzezie (Pomorskie, gm. Rzeczenica)

3 490 000 PLN (29 zł/m2)

6
3
120198 m2
-
15852253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27026888 15852253 Duża działka budowlana z WZ na 7 domów we wsi Brzezie 15minut od Trzebnicy.Pow. 8500m2Warunki zabudowy na 7 domów jednorodzinnych z zapleczem (max intensywność zabudowy 0,36; szer. frontu 8-16m, wys. 6-10m)Przy działce woda i prąd, dojazd drogą powia...

Brzezie (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

765 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
8500 m2
-
15793992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26060530 15793992 PRZEDSTAWIAMY CIEKAWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DOMU ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH POŁOŻONYCH W BRZEZIU, GMINA ZABIERZÓW. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe pomieszczenia mieszkalne. ATUTY: * Osobne liczniki ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

189 540 PLN (12 636 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15734246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24815231 15734246 PRZEDSTAWIAMY CIEKAWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DOMU ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH POŁOŻONYCH W BRZEZIU, GMINA ZABIERZÓW. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe pomieszczenia mieszkalne. ATUTY: * Osobne liczniki ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

201 348 PLN (13 423 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15730688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24784052 15730688 PRZEDSTAWIAMY CIEKAWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DOMU ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH POŁOŻONYCH W BRZEZIU, GMINA ZABIERZÓW. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe pomieszczenia mieszkalne. ATUTY: * Osobne liczniki ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

341 550 PLN (10 350 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15851691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27017792 15851691 PRZEDSTAWIAMY CIEKAWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DOMU ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH POŁOŻONYCH W BRZEZIU, GMINA ZABIERZÓW. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe pomieszczenia mieszkalne. ATUTY: * Osobne licznik...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

279 675 PLN (11 653 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15759276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25336110 15759276 PRZEDSTAWIAMY CIEKAWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DOMU ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH POŁOŻONYCH W BRZEZIU, GMINA ZABIERZÓW. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe pomieszczenia mieszkalne. ATUTY: * Osobne liczniki ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

198 702 PLN (13 247 zł/m2)

1
-
15 m2
-