• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bukowina

Znalezionych ofert: 10

15736049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24866579 15736049 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerRodzinny azyl w górach – klimatyczny dom z płazów w Białce Tatrzańskiej z widokiem na Tatry!Na sprzedaż wyjątkowy dom, wybudowany w większości tradycyjną metodą z płazów, mszony, co nadaje mu niepowtarzaln...

Bukowina Tatrzańska (Białka tatrzańska) (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

2 390 000 PLN (12 320 zł/m2)

6
-
194 m2
1981
15877459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570381 15877459 GOTOWY BIZNES NA WYNAJEM 3 DOMY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJINWESTYCJA PREMIUM W SERCU PODHALANa sprzedaż KOMPLEKS 3 DOMÓW W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ w pełni przygotowany i funkcjonujący obiekt pod działalność turystyczną, działający na platformie Bookin...

Bukowina Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

3 825 000 PLN (18 214 zł/m2)

9
2
210 m2
2025
15831390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3,44 ha siedlisko, jezioro 26693612 15831390 Szukasz zacisznego miejsca w celu prowadzenia działalności agroturystycznej albo rolniczej? A może marzy Ci się siedlisko w sąsiedztwie lasu i jezior kaszubskich? Na sprzedaż  działka o pow. 3,44 ha  w Bukowinie, oddalona około 60 km od Trójmiasta, 3...

Bukowina (Pomorskie, gm. Cewice)

1 200 000 PLN

-
-
34400 m2
-
13726766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 99587 13726766 Oferujemy do sprzedaży malowniczo położony pensjonat zlokalizowany w gm. Bukowina Tatrzańska.Budynek posiada 30 pokoiPowierzchnia całkowita 1317 m2Standard bdb 3-4*Rok budowy 2015Obiekt wykorzystywany jest na działalność hotelową, posiada bardzo dobr...

Bukowina Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

14 000 000 PLN (10 630 zł/m2)

12
-
1317 m2
2015
14805513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 43001 14805513 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w gminie Bukowina Tatrzańska ok 20 km od Zakopanego.Jedna z działek zabudowana budynkiem hotelowym (do odswiezenia) o powierzchni ok 1000 m2 - 30 pokoi, druga z prawomocnym pozwoleniem na budowę zblizonego budynku ...

Bukowina Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

12 500 000 PLN

-
-
8100 m2
-
15598691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22149116 15598691 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w gminie Bukowina Tatrzańska ok 20 km od Zakopanego.Jedna z działek zabudowana budynkiem hotelowym (do odswiezenia) o powierzchni ok 1000 m2 - 30 pokoi, druga z prawomocnym pozwoleniem na budowę zblizonego budynku ...

Bukowina Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

22 000 000 PLN

-
-
8100 m2
-
15327021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
działka siedliskowa Bukowina 15892101 15327021 Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Cewice we wsi Bukowina. Do nabycia działka siedliskowa o powierzchni 3014m2. Teren objęty MPZP zabudowa zagrodowa.Działka  nie uzbrojona , możliwość dokupienia działki sąsiedniej.Dojazd drogą polną utwar...

Bukowina (Pomorskie, gm. Cewice)

150 700 PLN

-
-
3014 m2
-
9865669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka 2ha na Kaszubach - Bukowina! 78005 9865669 POCZUCIE SWOBODY I NIEZALEŻNOŚCI - DZIAŁKA Z MOŻLIWOŚCIĄ UZYSKANIA WARUNKÓW ZABUDOWY ORAZ PODZIAŁU.Duża działka na razie rolna lecz z dostępem do drogi publicznej oraz mediów. Sąsiednia działka zabudowana. Możliwość korzystnego podziału na mniejsze d...