• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 213

15758106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25313230 15758106 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,67 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 78 wraz z udziałem wynoszącym 24810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 792 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15840713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784196 15840713 Nieruchomości położone w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 69693 m², w skład których wchodzą działki nr 741, 1061, 13310, 1047, 1021 zapisane w księgach wieczystych KA1Y000115730, KA1Y0...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

7 500 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
69693 m2
-
15777155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25730785 15777155 Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 55,81 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 22 wraz z udziałem wynoszącym 15510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

88 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15776742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25716531 15776742 lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 44,15 m2 zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 20710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

64 000 PLN (1 455 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15771853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595740 15771853 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 28,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Orląt Lwowskich 5 wraz z udziałem wynoszącym 19510000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

73 000 PLN (2 607 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15758105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25313228 15758105 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 35,15 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 36910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

47 000 PLN (1 343 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15756336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251297 15756336 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,78 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 4 wraz z udziałem wynoszącym 16010 000 w częściach wspólnych budynku oraz tak...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

58 000 PLN (1 318 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15777032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25727653 15777032 lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 51,93 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 16 wraz z udziałem wynoszącym 24110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

80 000 PLN (1 569 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15776741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25716529 15776741 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 39,86 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 12 wraz z udziałem wynoszącym 10310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15756338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251298 15756338 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 36,52 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 30A wraz z udziałem wynoszącym 19110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

49 000 PLN (1 361 zł/m2)

3
-
36 m2
-
15751827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25146560 15751827 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 40,92 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2a wraz z udziałem wynoszącym 40310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 700 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15751825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25146557 15751825 lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 53,23 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Palińskiego 2 wraz z udziałem wynoszącym 21010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

2
-
53 m2
-