• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ciemne

Znalezionych ofert: 25

15866099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe. Ogród. 2 x parking 27311601 15866099 Zakup od DeweloperaWszystko w cenie, bez żadnych dopłat.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem i miejscem parkingowym na 2 samoc...

Ciemne (Mazowieckie, gm. Radzymin)

429 000 PLN (9 326 zł/m2)

3
1
46 m2
2026
15862861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z podjazdem, garażem i narożnym ogrodem 27233317 15862861 Oferta Dewelopera.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak Również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Nowoczesny Bliźniak z płaskim dachem - 4 pokojowy -  z  Dużym narożnym ogrodem, garażem i własnym zamykanym podjazd...

Ciemne (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 050 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
121 m2
2026
15866095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe. Ogród. 2 x parking 27311613 15866095 Zakup od Dewelopera .Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.4 pokojowe mieszkanie na 1 Piętrze z ogrodem z boku budynku i miejscem park...

Ciemne (Mazowieckie, gm. Radzymin)

529 000 PLN (11 500 zł/m2)

4
1
46 m2
2026
15765043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 157 m² z Ogrodem 110 m² 25461494 15765043 Na sprzedaż funkcjonalny, bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 157 m², zlokalizowany na piętrze i poddaszu w nowoczesnym budynku bliźniaczym. Jest to idealna propozycja dla rodziny poszukującej przestrzeni, wysokiego standardu i dogodnego połą...

Ciemne (Mazowieckie, gm. Radzymin)

720 000 PLN (4 586 zł/m2)

4
2
157 m2
2025
15885053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716119 15885053 W sercu malowniczej miejscowości Ciemne, nieopodal Radzymina, czeka na nowego właściciela prawdziwa perełka nowoczesny bliźniak o powierzchni 167,75 m², który zachwyca elegancją, funkcjonalnością i harmonią z otaczającą naturą. Ten wyjątkowy dom z 2...

Ciemne (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 590 000 PLN (9 521 zł/m2)

5
2
167 m2
2019
15813652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563212 15813652 Witam na sprzedaż działka w ciemnem pod Radzyminem czyli w bardzo dobrej lokalizacji. Działka 723m². Budynek posadowiony na działce jest do rozbiórki. Wymiary działki ok 21m szerokości x ok 45m .Działka w 2 lini zabudowy od głównej ulicy.Działka obję...

Ciemne (Mazowieckie, gm. Radzymin)

310 000 PLN

-
-
723 m2
-
15097121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9732402 15097121 Działka pod zabudowę handlowo usługową do 1000m² Warszawa Radzymin blisko S8.Możliwość kupienia kilku działek.Do wyboru 17 innych działek .Działka pod osiedle domów segmentów lub możliwość zabudowy wielorodzinnej .Idealna pod zamknięte osiedle domów ...

Ciemne (Mazowieckie, gm. Radzymin)

530 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15097095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9729362 15097095 Działka pod zabudowę handlowo usługową do 1000m² Warszawa Radzymin blisko S8.Możliwość kupienia kilku działek.Działka pod osiedle domów segmentów lub możliwość zabudowy wielorodzinnej .Idealna pod zamknięte osiedle domów rezydencji blizniaków i segme...

Ciemne (Mazowieckie, gm. Radzymin)

638 000 PLN

-
-
1205 m2
-
15097156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 9733160 15097156 Działka pod zabudowę handlowo usługową do 1000m² Warszawa Radzymin blisko S8.Możliwość kupienia kilku działek osobno, całości bądz połowy kompleksu .Działka pod osiedle domów segmentów lub możliwość zabudowy wielorodzinnej .Idealna pod zamknięte osie...