• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Częstochowa Stradom

Znalezionych ofert: 12

15866449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320869 15866449 Obiekt usługowo-handlowy przy głównej ulicy miasta – doskonała ekspozycjaNa sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony przy jednej z głównych, przelotowych ulic miasta, w sąsiedztwie salonów samochodowych, placówek medycznych i punktów usługowych. B...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

950 000 PLN (4 657 zł/m2)

11
-
204 m2
-
15866439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27320786 15866439 Zapraszamy do zapozniania sie z ofertą:Mały domek letniskowy na działce budowlanej 702 m , na parterze jest przestrzeń otwarta z aneksem kuchennym i toaletą , na górze pokój ze skosami i wyjsciem na mały balkon , dom o konstrukcji drewnianej, usytuo...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

260 000 PLN (6 047 zł/m2)

11
-
43 m2
2003
15866536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27320852 15866536 Biuro Nieruchomościami Atena oferuje do najmu nieruchomość położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom, w okolicy ul. Jagiellońskiej . Bardzo dobra ekspozycja , bezpośredni dojazd z drogi publicznej . Działka o powierzchni 8500 mkw jest w cało...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

19 600 PLN (2 zł/m2)

-
-
8500 m2
-
15866550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320831 15866550 Zapraszamy do zapoznmiania się z ofertą:Działka budowlana , zadbana , w dzielnicy Stradom , zabudowana budynkiem drewnianym letniskowym o pow 43 metrów , w tym na parterze budynku ok30 m , z wc , wykńczony drewnem , na działce są drzewa owocowe i k...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

260 000 PLN (370 zł/m2)

-
-
702 m2
-
13824412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2128551 13824412 Teren o powierzchni prawie 1,5 ha i szerokości 110 m, zlokalizowany przy drodze asfaltowej, z bezposrednim zjazdem z drogi. Woda ,kanalizacja, prąd, gaz w ulicy. Działka o wielu mozliwosciach- może być przeznaczona pod obiekt na działalnośc komercyjn...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
14536 m2
-
15737102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom stan deweloperski 24884164 15737102 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Częstochowa, StradomPowierzchnia użytkowa: 138,85 m²Działka: 392 m²Cena: 730 000 zł - stan deweloperskiOpis nieruchomościNa sprzedaż atrakcyjny, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej ...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

730 000 PLN (5 290 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15554464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21078039 15554464 Do sprzedaży piętrowy dom jednorodzinny (na działce 924mkw) z możliwocią wykorzystania jako dom dwurodzinny. Murowany, 4-5 pokojowy wybudowany w 1979 roku. Podpiwniczony. Okna PCV, podłogi panelowe oraz z płytek ceramicznych. Ogrzewanie węglowe( ek...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

440 000 PLN (2 095 zł/m2)

11
-
210 m2
1979
15282409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14658929 15282409 Obiekt usługowo-handlowy przy głównej ulicy miasta – doskonała ekspozycja !!Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony przy jednej z głównych, przelotowych ulic miasta, w sąsiedztwie salonów samochodowych, placówek medycznych i punktów usługowych...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

950 000 PLN (4 657 zł/m2)

11
-
204 m2
-
15352022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod zabudowę bliźniaczą 16577266 15352022 Na sprzedaż działka w dzielnicy Stradom w Częstochowie.Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy o łącznej powierzchni 5800m2. Teren w kształcie prostokąta o wymiarach ok 47m szerokości i 115m długości.Zgodnie z wydanymi warunkami zabudowy, prze...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 800 000 PLN

-
-
5800 m2
-
15641970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż działka budowlana 600m2 – Stradom 23095888 15641970 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 600 m², położoną na pograniczu dzielnic Stradom i Brzeziny w Częstochowie. Lokalizacja idealnie łączy spokojne, zielone otoczenie z doskonałą komunikacją z centrum miasta.Parametry dzia...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

146 960 PLN

-
-
668 m2
-
15451192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętrowy, nowoczesny dom stan deweloperski 18856709 15451192 Atrakcyjny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy o powierzchni użytkowej 86,25 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom. Działka o powierzchni 441 m2.Cena 560 000 zł obejmuje stan deweloperski.(Budynek ocieplony, otynkowany ...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

560 000 PLN (6 512 zł/m2)

4
2
86 m2
2025
15217983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne szeregówki w stanie deweloperskim 12983380 15217983 Na sprzedaż atrakcyjne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej - stan deweloperski, cicha lokalizacja!- Lokalizacja: Częstochowa, Stradom- Rodzaj zabudowy: Szeregowa- Stan wykończenia: Deweloperski- Dojazd: Asfaltowa droga osiedlowa z szybkim dostę...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

519 000 PLN (7 110 zł/m2)

3
2
73 m2
2025