• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dąbrowa Górnicza Ząbkowice

Znalezionych ofert: 7

15887582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787403 15887582 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁĄSCICIELA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW Na sprzedaż jednorodzinny dom w Dąbrowie Górniczej ZąbkowicePowierzchnia domu ok.140 m2- częściowo podpiwniczony,Parter domu to dwa pokoje z kuchnią i ł...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

839 000 PLN (5 786 zł/m2)

5
-
145 m2
1961
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15099134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9789604 15099134 DZIAŁKA BUDOWLANA ZLOKALIZOWANA W Dąbrowie Górniczej - UL. Związku Orła Białego. ZAMIESZKAJ W ZIELONEJ DZIELNICY DĄBROWY GÓRNICZEJ Działka frontowa pow. 2202 m2, wjazd z ulicy, płaska. Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy. W bezpośr...

297 270 PLN

-
-
2202 m2
-
15715555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24494088 15715555 Wygodne, świetnie rozplanowane domy w zabudowie szeregowej (projekt EMIL) w atrakcyjnej, zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej, ul. Jaskółcza. Oferujemy 4 domy o pow. 111,9 m2 w zabudowie szeregowej, 4-pokojowe w stanie wysokim dewelopers...

609 990 PLN (5 495 zł/m2)

4
1
111 m2
2024
15222726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 13129617 15222726 Nowy dom- STODOŁA w Dąbrowie Górniczej blisko lasu i zalewu Pogoria I - ul. Dąbrowskiej Związku Orła Białego Prezentujemy dwa domy bliźniacze każdy po 103,50 m 2 w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu zieleni i pełnej miejskiej infrastrukt...

350 000 PLN (3 398 zł/m2)

8
-
103 m2
2023
15222727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 13129618 15222727 Nowy dom- STODOŁA w Dąbrowie Górniczej blisko lasu i zalewu Pogoria I - ul. Dąbrowskiej Związku Orła Białego Prezentujemy dwa domy bliźniacze każdy po 103,50 m 2 w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu zieleni i pełnej miejskiej infrastrukt...

550 000 PLN (5 340 zł/m2)

8
-
103 m2
2023
15819700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy 26570432 15819700 Mieszkanie 2-pokojowe 44 m² – Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Koksik. Sprzedaż bez pośredników (883349987. Mieszkanie własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone w spokojnej i zielonej dzielni...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice), al. Aleja Zwycięstwa 95

210 000 PLN (4 773 zł/m2)

2
1
44 m2
1990