• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dobra

Znalezionych ofert: 92

15329815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15980876 15329815 TYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej.Zakończenie prac planowane jest na I-II kwartał 2026. Projekt domu indywidualny. Dostępna tylko lewa część bliźniaka.Dom o powierzchni całkowitej ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

960 000 PLN (6 756 zł/m2)

4
3
142.1 m2
2024
15562456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21375480 15562456 TYLKO U NAS !!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: Dom o powierzchni 140 m² został wybudowany w 2000 roku. Jest to solidny budynek z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 450 000 PLN (10 357 zł/m2)

3
2
140 m2
2000
15896433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980046 15896433 Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem usytuowane na parterze niskiego bloku w miejscowości Dobra (gm. Dobra).NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 80,1 m2 składa się z:- salonu (18,7 m2) z wyjściem na duży taras...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

749 000 PLN (9 351 zł/m2)

4
1
80.1 m2
1998
15883062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673618 15883062 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Dobra, w gminie Police – jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji do zamieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina. Nieruchomość o pow. 1331 m2 posiada wydane warunki zabudowy, co znacząc...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

299 000 PLN

-
-
1331 m2
-
15748223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25108279 15748223 PILNA SPRZEDAŻ CENA O 20 000 W DÓŁ!!!Działka o pięknym położeniu w Dobrej z widokiem na las, w otoczeniu nowych domów wolnostojących z świetnym dojazdem do centrum miasta zaledwie 10 minut samochodem. w odległości około 1,5 km szkoła podstawowa, prz...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

249 000 PLN

-
-
750 m2
-
15883295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27674844 15883295 PILNA SPRZEDAŻ CENA O 20 000 W DÓŁ!!!Działka o pięknym położeniu w Dobrej z widokiem na las, w otoczeniu nowych domów wolnostojących z świetnym dojazdem do centrum miasta zaledwie 10 minut samochodem. w odległości około 1,5 km szkoła podstawowa, prz...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

249 000 PLN

-
-
750 m2
-
15890737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883692 15890737 Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Dobra w cichej okolicy oddalonej od centrum o około 1,5 km, co daje bliskość do infrastruktury miejskiej (sklepy, szkoła, przedszkole, restauracje...