• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Domachowo

Znalezionych ofert: 3

15886488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny taki dom w Domachowie! 27759578 15886488 Na sprzedaż dom z ogrodem 300m działki! - Domachowo, okolice GdańskaNowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej miejscowości Domachowo, z szybkim dojazdem do Gdańsk (ok. 25 minut). Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortu, n...

Domachowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

565 000 PLN (6 278 zł/m2)

3
-
90 m2
2025
15758794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domachowo 300m działki ! 25330674 15758794 Domy z ogrodem w Domachowie  Na Sprzedaż 5 domów w Domachowiedom z dużą działką 300m - 550 000Pozostałe nieruchomości w przedziale od 493-495 000Atuty nieruchomości:powierzchnia użytkowa ok. 90 m² z funkcjonalnym poddaszem użytkowymogród o pow. ok. 1...

Domachowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

495 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
2
90 m2
2025
15130736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowa w miejscowości Domachowo 10542214 15130736 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.LOKALIZACJA:Domachowo - osada w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie.Miejscowość położona przy drodze wojewódzkiej nr 22...

Domachowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

250 000 PLN

-
-
3925 m2
-