• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Falenty

Znalezionych ofert: 26

15826849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26611122 15826849 Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną i bliźniacząOferuję na sprzedaż działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną oraz bliźniaczą.Parametry zabudowy (zg...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

550 000 PLN

-
-
950 m2
-
15774074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie mieszkania, gotowe w tym roku 25646454 15774074 Oferta bez prowizji.Bezpośrednio od dewelopera!Bez podatku PCC!Ostatnie dostępne domy!LISTOPADOWA PROMOCJA! TYLKO 749000 ZŁSzybki termin oddania kluczy- już za miesiąc!Na sprzedaż mieszkanie w podwarszawskiej miejscowości w pobliżu Ikea Janki. Lokali...

Falenty Duże (Mazowieckie, gm. Raszyn)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15789558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie mieszkania, gotowe w tym roku 25945253 15789558 Oferta bez prowizji.Bezpośrednio od dewelopera!Bez podatku PCC!Ostatnie dostępne domy!LISTOPADOWA PROMOCJA! TYLKO 749000 ZŁSzybki termin oddania kluczy- już za miesiąc!Na sprzedaż mieszkanie w podwarszawskiej miejscowości w pobliżu Ikea Janki. Lokali...

Falenty Duże (Mazowieckie, gm. Raszyn)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15800396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26212916 15800396 Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniacząOferuję na sprzedaż działkę budowlaną o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym.Część budowlana ma powierzchnię ok. 1000 m, natomiast pozostałe ok. 2390 m w miejscowym ...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

889 000 PLN

-
-
3384 m2
-
15601558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22214768 15601558 Twój wymarzony segment z ogródkiem – szybki dojazd na lotnisko i do centrum!Spokój, przestrzeń i komfort blisko WarszawyMarzysz o własnym domu z ogródkiem, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się ciszą, zielenią i świeżym powietrzem? Zamieszkaj na now...

Falenty Duże (Mazowieckie, gm. Raszyn)

599 000 PLN (10 153 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15748341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25108639 15748341 Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę wolnostojącą i bliźniaczą.Część budowlana 1000m2, a około 2390 m2 przeznaczone w planie pod ogród lub łąkę. Nieruchomość objęta MPZP: zabudowa jednorodzinna i bliźniacza- minimalna powierzchnia biologicznie ...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

889 000 PLN

-
-
3384 m2
-
15729845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24768787 15729845 Oferta bez prowizji.Bezpośrednio od dewelopera!Bez podatku PCC!Na sprzedaż mieszkanie w podwarszawskiej miejscowości w pobliżu Ikea Janki. Lokalizacja projektu, zaledwie 3 km od granic Warszawy , zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, jednocześnie...

Falenty Duże (Mazowieckie, gm. Raszyn)

619 000 PLN (10 492 zł/m2)

3
1
59 m2
-
15648474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23262409 15648474 Mam przyjemność przedstawić ofertę energooszczędnych domów na przyjaznym osiedlu w Falentach obok Janek.LOKALIZACJA:Falenty to spokojna okolica, pełna zieleni, ale jednocześnie położona nieopodal Alei Krakowskiej, którą błyskawicznie dostaniesz się d...

Falenty (Mazowieckie, gm. Raszyn)

919 941 PLN (8 535 zł/m2)

4
-
107.78 m2
2024
15712246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24418535 15712246 Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Warszawę, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniaczy.Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Warunki zabudowy:minimalna powier...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

644 000 PLN

-
-
1150 m2
-
15315107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15574797 15315107 Działki są położone u zbiegu ulic Rozbrat i Sekretnej i mają bezpośredni dostęp do wszystkich mediów Zlokalizowanie działki w malowniczej okolicy, w otoczeniu licznych terenów zielonych – w pobliżu znajduje się jezioro, są tu parki krajobrazowe, rez...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

765 000 PLN (634 zł/m2)

-
-
1207 m2
-
9894372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 78115 9894372 OKAZJA, idealna na osiedle lub magazyn, bez żadnych wadO powierzchni 9,2ha działka w Falentach Nowych, 4km od Centrum Handlowego w Jankach, bezpośrednio przy mało ruchliwej ulicy Falenckiej i w pobliżu budowanego wjazdu na S7 w Magdalence, dzięki któ...

Falenty Duże (Mazowieckie, gm. Raszyn)

46 000 000 PLN (500 zł/m2)

-
-
92000 m2
-
15373471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17081382 15373471 Na sprzedaż lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 109,98 m2, z ogrodem o powierzchni 65,31 m2 w miejscowości Falenty, 17 kilometrów od centrum Warszawy.Osiedle usytuowane zostało w cichej i spokojnej okolicy, doskonałej dla wędrówek pieszych i r...

Falenty (Mazowieckie, gm. Raszyn)

902 165 PLN (8 203 zł/m2)

5
2
109.98 m2
-