• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Górki

Znalezionych ofert: 34

15861281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27203619 15861281 Na sprzedaż działka o pow. 14665 m2 zlokalizowana w miejscowości Górki, gm. Bliżyn, powiat skarżyski. Nieruchomość położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej. Nieruchomość płaska, w kształci...

Górki (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

140 000 PLN

-
-
14665 m2
-
15418496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18101008 15418496 REZERWACJA Na sprzedaż gospodarstwo siedlisko składające się działki o pow. 11 256 m2 zabudowanej dwoma domami, zlokalizowane w miejscowości Górki, gm. Bliżyn. Działka płaska, w kształcie trapezu, o przybliżonych wymiarach: szer. od frontu: 75 m (...

Górki (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

850 000 PLN (6 538 zł/m2)

6
2
130 m2
1962
15846037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 26873952 15846037 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości. To doskonała okazja do zamieszkania w przytulnym domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do wsze...

Górki Grabińskie (Łódzkie, gm. Widawa)

360 000 PLN (120 zł/m2)

11
-
3000 m2
-
15889690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27858721 15889690 Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie.Ta działka to połączenie ogromnej przestrzeni, zielonego otoczenia i lokalizacji, która daje realne możliwości inwestycyjne.2,1 ha terenu położonego kilka minut od Suntago największego parku wodne...

Górki (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

641 430 PLN

-
-
21383 m2
-
15719272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24564851 15719272 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 764 m², usytuowaną w Górkach Wielkich przy ul. Nowy Świat (w pobliżu domu nr 51B), gmina Brenna, powiat cieszyński.Zaledw...

Górki Wielkie (Śląskie, gm. Brenna)

213 900 PLN

-
-
764 m2
-
15814932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie w gminie Kołczygłowy 26644814 15814932 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Komfortowe mieszkanie o pow. użytkowej 64,30 m2 z udziałami w 2 działkach i z budynkiem gospodarczym.Atuty:W cenie mieszkania naby...

Górki (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

250 000 PLN (3 906 zł/m2)

2
1
64 m2
-
15704228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24258632 15704228 Chciałbym zaoferować na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1640m2 w miejscowości Górki Wielkie, gmina Brenna, w powiecie cieszyńskim, województwie śląskim. Objęta MPZP jako działka budowlana jednorodzinna.Działka gotowa do zabudowy praktycznie ...

Górki Wielkie (Śląskie, gm. Brenna)

297 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
1640 m2
-
15818537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589174 15818537 Nowa inwestycja w Górkach. Kameralne osiadle! - Budynki czterolokalowe z ogródkami i miejscami parkingowymi.Oferujemy do sprzedania dwupoziomowy lokal mieszkalny, w stanie deweloperskim, o powierzchni 77,17m2. Ogródek...

Górki (Opolskie, gm. Prószków)

670 000 PLN (8 701 zł/m2)

4
-
77 m2
-
15239285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 13551376 15239285 Na sprzedaż wyjątkowa działka w malowniczej wsi Górki, położona w gminie Puszcza Mariańska. To idealna okazja dla osób poszukujących przestrzeni na wymarzoną inwestycję lub własny dom w spokojnej okolicy. Powierzchnia działki: 3516 m, o wymiarach 1...

Górki (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

210 960 PLN (60 zł/m2)

-
-
3516 m2
-
15861625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27208671 15861625 AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORASPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProTo jest oferta typu multipotencjał. Nieruchomość w Górkach Wielkich przy ulicy Barujec nie jest skierowana do przeciętnego poszukiwacza małego domu, ale do bardzo...

Górki Wielkie (Śląskie, gm. Brenna)

1 340 000 PLN (4 452 zł/m2)

7
3
301 m2
2025
15818492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26588879 15818492 Nowa inwestycja w Górkach. Kameralne osiadle! - Budynki czterolokalowe z ogródkami i miejscami parkingowymi.Oferujemy do sprzedania dwupoziomowy lokal mieszkalny, w stanie deweloperskim, o powierzchni 72,61m2. Ogródek...

Górki (Opolskie, gm. Prószków)

640 000 PLN (8 889 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15818493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589108 15818493 Nowa inwestycja w Górkach. Kameralne osiadle! - Budynki czterolokalowe z ogródkami i miejscami parkingowymi.Oferujemy do sprzedania dwupoziomowy lokal mieszkalny, w stanie deweloperskim, o powierzchni 72,61m2. Ogródek...

Górki (Opolskie, gm. Prószków)

640 000 PLN (8 889 zł/m2)

4
-
72 m2
-