• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gąski

Znalezionych ofert: 36

15636730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22967229 15636730 Działka 5150m2 pomiędzy trzema jeziorami - GąskiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą świetnie położonej działki w miejscowości Gąski, gmina Olecko.Nieruchomość o powierzchni 5143m2 jest w kształcie pięciokąta o wymiarach: 57m x 67m x 42m ...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

220 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
5143 m2
-
15881461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27632572 15881461 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w miejscowości Gąski, gmina Olecko.Nieruchomość o powierzchni 3000 m² ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 54 m x 55 m, co stwarza szero...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

149 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15848941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26952420 15848941 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo malowniczo położonej nieruchomości gruntowej w miejscowości Gąski, gmina Olecko.Oferowany kompleks działek o łącznej powierzchni 5,0595 ha stanowi doskonałą propozycję dla osób posz...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

550 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
50595 m2
-
15745838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065638 15745838 Na sprzedaż: działka budowlana 1182 m² w spokojnej części Gąsek – kilka minut od plaży!Idealne miejsce na dom całoroczny lub wakacyjny – płaska, sucha działka w otoczeniu natury, gotowa pod inwestycję. Spokój, przestrzeń i bliskość morza tworzą ideal...

Gąski (Paprotno) (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

275 000 PLN (233 zł/m2)

-
-
1182 m2
-
15745827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065637 15745827 Na sprzedaż: działka budowlana 1002 m² nr 11142 w spokojnej części Gąsek – kilka minut od plaży!Idealne miejsce na dom całoroczny lub wakacyjny – płaska, sucha działka w otoczeniu natury, gotowa pod inwestycję. Spokój, przestrzeń i bliskość morza two...

Gąski (Paprotno) (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

260 000 PLN (259 zł/m2)

-
-
1002 m2
-
15849881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26982147 15849881 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaINWESTYCJA NAD MORZEM NOWY DOM WCZASOWY Z 8 APARTAMENTAMI GĄSKI 1833 m² DZIAŁKI MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWYNa sprzedaż nowoczesny dom wczasowy o powierzchni 298,1 m² położo...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 690 000 PLN (5 669 zł/m2)

12
8
298.1 m2
2026
15841458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26789773 15841458 Pamiętaj, że wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie, pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w nadmorskiej miejscowości Gąski, przy ulicy Nadbrzeżnej zaledwie 300 metrów od plaży Morza Bałtyckiego.Inwest...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

749 000 PLN

-
-
870 m2
-
15863290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27242319 15863290 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3915 m², położona w nadmorskiej miejscowości Gąski, w gminie Mielno.Działka sprzedawana jest z gotowym projekt...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

890 000 PLN

-
-
3915 m2
-
14705301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51234 14705301 Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w Gąskach w cichej i spokojnej okolicy tej atrakcyjnej i urokliwej miejscowości turystycznej. Są to typowe działki budowlane na których zgodnie z Warunkami Zabudowy można posadowić dom jednorod...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

180 000 PLN

-
-
992 m2
-
15688558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 24032256 15688558 Domki całoroczne 300 m od plaży w Gąskach - oferta na wyłączność w biurze INVESTRENT Wyjątkowy kompleks 8 domków w Gąskach! Gotowa inwestycja z duszą nad Bałtykiem! To idealna propozycja dla osób szukających sprawdzoneg...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 900 000 PLN (8 636 zł/m2)

11
-
220 m2
2012
13267932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 3667203 13267932 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ W GĄSKACH GM. MIELNO POWIERZCHNIA DZIAŁKI - 1200 m2 Bardzo dobre położenie, cicha i spokojna okolica, 1000m w linii prostej do morza, dojazd drogą ok. 1200m do morza. Teren bardzo szybko rozwijający się w zabudowę re...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

129 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15687831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23974945 15687831 Szukasz idealnego miejsca na własny dom? Ta piękna, prostokątna działka o powierzchni 1223 m² w Gąskach (gmina Tarczyn) spełni Twoje oczekiwania. Nieruchomość jest gotowa do budowy – prąd doprowadzony, woda w ulicy, co pozwoli na szybkie podłączenie....

Gąski (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

395 000 PLN

-
-
1223 m2
-