• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Głowienka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głowienka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15888610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27818447 15888610 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,12 m², zlokalizowane przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2002 roku, wykonanego z pustaków, na zamkniętym i zadbanym osiedlu.Mieszkanie stanowi...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

780 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
1
72 m2
2002
15881901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 27652089 15881901 Cena nieruchomości wynosi 395 000 PLN, co stanowi doskonałą okazję dla rolników poszukujących nowej ziemi do inwestycji lub rozwoju swojego gospodarstwa.Działka rolna o powierzchni 4,28ha, położona w malowniczej części Krubin, gmina Sanniki. To wyjąt...

Krubin (Mazowieckie, gm. Sanniki)

395 000 PLN (9 zł/m2)

1
-
42800 m2
-
15873208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513557 15873208 Mieszkanie z przestronnym tarasem w Chojnicach 49,10 m² II piętroNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, o powierzchni 49,10 m², z dużym, słonecznym tarasem idealnym do odpoczynku. Dlaczego warto?nowoczesna inwestycja w ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

359 520 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15872146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27486000 15872146 Przedstawiam wyjątkową ofertę dla inwestorów, deweloperów oraz przedsiębiorców z wizją. Przedmiotem sprzedaży jest rozległy teren o powierzchni aż 9 448 m2, zlokalizowany w strategicznym punkcie Ostrołęki, przy ulicy Kolejowej. Ze względu na swoje mi...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 990 000 PLN (211 zł/m2)

-
-
9448 m2
-
15872144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27485999 15872144 Na sprzedaż dwie działki rolne, każda o powierzchni 1,06 ha, położone w miejscowości Kolonia Poczesna przy ul. Spadowej, w gminie Poczesna (woj. śląskie). Nieruchomości mają kształt trapezu o wymiarach około 50 x 110 m, co daje szerokie możliwości za...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

200 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
10600 m2
-
15860758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183923 15860758 Szukasz wyjątkowego miejsca, które zapewni komfort Twojej rodzinie, a jednocześnie zaoferuje dodatkową przestrzeń na realizację pasji lub prowadzenie własnej działalności? Prezentuję bardzo funkcjonalną i przestronną nieruchomość, zlokalizowaną w cic...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

890 000 PLN (3 518 zł/m2)

8
2
253 m2
1973
15858118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27139189 15858118 Oferta sprzedaży Pensjonat w Świeradów Zdrój, ul. JaskółczaPowierzchnia budynku: 533 m²Działka: ponad 4127 m²Ilość miejsc noclegowych do 30Kluczowe korzyści biznesowe:- Gotowy, przychodowy obiekt: pensjonat oddany do użytku w 2016 r., działa i posia...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

3 999 000 PLN (7 447 zł/m2)

12
-
537 m2
2016
15858113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27139175 15858113 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w Kromnowie, w spokojniej lokalizacji z dużym ogrodem .Dom idealny dla dużej rodziny lub wynajmu pokoi dla turystów.Nieruchomość posiada cztery kondygnacje  o powierzchni około 200 m2.Parter : pomi...

Kromnów (Dolnośląskie, gm. Stara Kamienica)

650 000 PLN (3 250 zł/m2)

7
2
200 m2
1900
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010
15848980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26954010 15848980 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m². Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta i blisko morza. To idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem krótko i długo...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (16 061 zł/m2)

1
1
33 m2
2011
15846540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889446 15846540 Mieszkanie z potencjałem w sercu Dobroszyc 57,9 m² komfortowej przestrzeniSzukasz mieszkania w spokojnej miejscowości, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę.Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni ...

Dobroszyce (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
57 m2
1960
15824340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26721141 15824340 Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie w urokliwej części Żoliborza w bezpośredniej bliskości do Kępy Potockiej. Ta lokalizacja to raj dla rodzin z Dziećmi oraz osób mających czworonożne pociechy. Wokół lokalizacji nieruchomości mnóstwo zieleni, ścieżek row...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

743 000 PLN (15 163 zł/m2)

2
1
49 m2
1968