• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdynia Oksywie

Znalezionych ofert: 22

15878332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne dwa pokoje | Gdynia Oksywie | 27594115 15878332 Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m², położone na wysokim parterze w zadbanym budynku w Gdyni dzielnica Oksywie. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.Opis n...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

565 000 PLN (9 113 zł/m2)

2
1
62 m2
1935
15865967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27308116 15865967 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze.Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku wielorodzinnego.Lokal sąsiaduje bezpośrednio z apteką, w kolejnych lokalach...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 000 PLN (13 861 zł/m2)

3
-
202 m2
2008
15626964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z 2 miejscami postojowymi w hali garaż 22757497 15626964 MIESZKANIE Z 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI W HALI GARAŻOWEJŁĄCZNA CENA NIERUCHOMOŚCI TO 819.000 zł LOKALIZACJANieruchomość położona w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy Gdyni- na Oksywiu. Lokalizacja z powodu bliskości infrastruktury handlowo...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

719 000 PLN (13 566 zł/m2)

3
1
53 m2
2019
15884927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń i słońce ponad 80 m2 Gdynia Oksywie 27714689 15884927 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania przy ul. Benisławskiego, które łączy w sobie rzadko spotykaną przestronność z doskon...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

860 000 PLN (10 750 zł/m2)

3
1
80 m2
2008
15802637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z widokiem na morze- Gdynia Oksywie 26269300 15802637 Komfortowy i funkcjonalny idealny do życia dom na sprzedaż w Gdyni na Oksywiu w bliskiej odległości od morza!Dom jest z 2020r.,w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym kameralnym osiedlu.Powierzchnia całkowita: ok 203,24m2, użytkowa : ok 158,44m2.Działk...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 569 000 PLN (9 930 zł/m2)

4
1
158 m2
2020
15877436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralna kawalerka z bezpłatnym parkingiem 27569733 15877436 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie.To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko natury. LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w Gdyni, w cichej i spokojnej ...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

320 000 PLN (12 800 zł/m2)

1
1
25 m2
1975
15815340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko Akademii z miejscem parkingowym 26593869 15815340 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEDOSKONAŁE MIESZKANIE INWESTYCYJNE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:>Zaledwie 200m od Akademii Marynarki Wojennej> W niedalekiej odległości znajduje się bulwar nadmorski> miejsce postojowe za szlabanem&a...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

439 000 PLN (9 543 zł/m2)

2
-
46 m2
1965
15867889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje! Dostępne od zaraz! Bez prowizj 27356440 15867889 Idealna propozycja dla pary lub rodziny - funkcjonalne, słoneczne mieszkanie z możliwością aranżacji salonu z aneksem kuchennym oraz dwiema niezależnymi sypialniami, położone w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Gdyni!LOKALIZACJA:Nieruchomość...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

519 000 PLN (10 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1954
15885745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Gdynia Żeglarzy 27740361 15885745 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Wygoda parteru: lokal położony na parterze w niskim, zaledwie 3-piętrowym budynku, co zapewnia łatwy dostęp i komfort codziennego użytkowaniaKameralna zabudowa: ulica Żeglarzy charakteryzuje się niską zabudową i spokojną atmosferą...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

320 000 PLN (12 800 zł/m2)

1
1
25 m2
1985
15791007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Gdynia Oksywie 722 m2, 450m do Zatoki 25982453 15791007 Malownicza działka budowlana o powierzchni 722 m² przy ul. bł. ks. kmdr. ppor. Władysława Miegonia w Gdyni Oksywiu. Tylko 450 metrów od brzegu Zatoki Gdańskiej! Idealna pod zabudowę jednorodzinną.LOKALIZACJA:Działka położona w malowniczej dzielnicy G...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

750 000 PLN

-
-
722 m2
-
15753905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom bezczynszowy z ogródkiem i garażem 25218535 15753905 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Skorzystaj z okazji zamieszkania w domu w zabudowie bliźniaczej (powierzchnia użytkowa 121,06 m2, mieści się na działce o powierzchni 410 m2) położonym w malowniczej, nadmorskiej lokalizacji w Gdyni Oksywiu. ...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 650 000 PLN (13 636 zł/m2)

5
-
121 m2
2018
15862810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z widokiem na port 27229711 15862810 TYLKO U NAS ATUTY NIERUCHOMOŚCI- dwa niezależne pokoje- fenomenalny widok na port - 100m do przystanku autobusowego ZKM- po sąsiedzku z parkiem leśnymLOKALIZACJAGdynia Oksywie - nadmorska dzielnica Gdyni, wyróżniająca się wyjątkowym portowym charakte...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

390 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
-
41 m2
1980