• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdynia Orłowo

Znalezionych ofert: 74

15866945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica | Gdynia Orłowo 27331766 15866945 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych jednostek najmu i stabilny przychód od pierwszego dnia. Idealna zarówno ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 490 000 PLN (10 022 zł/m2)

12
5
448 m2
1938
15890037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Restauracją! Orłowo! 27867692 15890037 Nowa oferta dostępna w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Nowoczesny budynek z 2024 roku o łącznej powierzchni całkowitej niespełna 422mkw, wyróżnia się wyjątkowo niskimi kosztami eksploatacji dzięki pompie ciepła z ogrzewaniem podłogowym oraz instalac...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 500 000 PLN (10 664 zł/m2)

7
-
422 m2
-
15721489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Orłowo | 350 m od morza 24605570 15721489 Przestronna nieruchomość z niezwykłym potencjałem, która zlokalizowana jest zaledwie 300m od molo w Orłowie. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, łączącej wygodę miejskiego życia ze spokojem i bliskością natury. Dzięki świetnemu położeni...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 880 000 PLN (20 435 zł/m2)

4
1
92 m2
1999
15822444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z tarasem i garażem od zaraz! 26596269 15822444 DOM: na sprzedaż 5-pokojowy dom wolnostojący położony w Gdyni (dzielnica Orłowo). Posadowiony na działce w kształcie prostokąta o wielkości 435 m2. Powierzchnia całkowita budynku to ok. 220,00 m2. Teren posiada ogrodzenie zmontowane z elementów stalo...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 240 000 PLN (10 182 zł/m2)

5
2
220 m2
1990
15877850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580801 15877850 Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa - działka zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300mkw z prawomocnym pozwoleniem na budowę drugiego domu o powierzchni 157mkw na tej działce.Łącznie możliwość uzyskania powierzchni ponad 450mkw.Znakomita l...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 492 000 PLN (6 419 zł/m2)

-
-
544 m2
-
15877849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27580802 15877849 Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa - dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300mkw z prawomocnym pozwoleniem na budowę drugiego domu o powierzchni 157mkw na tej działce.Łącznie możliwość uzyskania powierzchni ponad 450mkw.Znakomita lokalizacja - cicha i ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 492 000 PLN (8 886 zł/m2)

12
3
393 m2
2010
15725792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24686886 15725792 Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze – Nowe Orłowo, GdyniaWyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na BałtykPrzyjedź samochodem i zaparkuj wygodnie na prywatnym miejscu w garażu podziemnym. Dodatkowe miejsce parkingowe dla g...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 150 000 PLN (50 000 zł/m2)

3
2
83 m2
2019
15669565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23614554 15669565 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 2-pokojowy lokal w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 49,22 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie bud...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

905 648 PLN (18 483 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15664172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23544567 15664172 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodny, 1-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 31,71 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie bu...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

624 687 PLN (20 151 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15513205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20191801 15513205 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 51 m² znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie b...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 133 407 PLN (18 890 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15705039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24273186 15705039 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej – Gdynia OrłowoZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Gdyni – Orłowie.Nieruchomość o solidnej konstrukcji, wybudowana w 2000 roku z wysoki...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 000 PLN (6 579 zł/m2)

7
2
380 m2
2000
15669566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23614552 15669566 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 125,93 m² znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, którego zakończenie b...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 278 080 PLN (26 225 zł/m2)

2
1
125 m2
2026