• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdynia Wielki Kack

Znalezionych ofert: 44

15888674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie jak dom | Gdynia 27819818 15888674 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-poziomowego mieszkania o całkowitej powierzchni 161,4 m², położonego na prestiżowym Wzgórzu Bernadowo w Gdyni. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni większej niż standardowe mi...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 750 000 PLN (12 411 zł/m2)

5
2
141 m2
1997
15877633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wspaniały apartament 4 pokojowy pięknym widokiem 27575001 15877633 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 94,10 m², położonego w prestiżowej części Gdyni - dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, kameralnym charakterem budynku o...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 429 000 PLN (15 202 zł/m2)

4
2
94 m2
2005
15051287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Open space | Także dla osób z niepełnosprawnością 8202783 15051287 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego apartamentu zlokalizowanego w Gdyni w dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość o powierzchni ponad 111 m² oferuje duże możliwości aranżacyjne - zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i przest...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

832 400 PLN (7 238 zł/m2)

5
2
115 m2
2020
15296006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15070209 15296006 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka usługowa położona na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do węzła Gdynia Wielki Kack (S6 i S7) około 1km.Teren o powie...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

10 000 000 PLN (790 zł/m2)

-
-
12653 m2
-
15806118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26324184 15806118 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka usługowa położona na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do węzła Gdynia Wielki Kack (S6 i S7) około 1km.Teren o powie...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

13 016 500 PLN (700 zł/m2)

-
-
18595 m2
-
15864039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27263984 15864039 Do sprzedaży dwu pokojowy apartament z balkonem w budynku 2010roku z windą.Lokal w pełni urządzony i wyposażony, w nowoczesnym standardzie: glazury i terakota, panele podłogowe, w kuchni piekarnik w słupku i kuchenka elektryczna; oddzielna garderob...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

620 000 PLN (13 650 zł/m2)

2
1
45.42 m2
2010
15723800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3-pok z dużym balkonem południowa strona 24638687 15723800 Słoneczne, kameralne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem!Doskonałe dla rodziny - świetnie skomunikowane - południowa ekspozycja.MIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, rozkładowe, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,97 m2, położone w świetni...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

725 000 PLN (10 507 zł/m2)

3
1
69 m2
1998
15872616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Gdyni | 4 pokoje | ogród | Flora Park 27499302 15872616 Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park!To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty — domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem i wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz sprawną...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

982 700 PLN (8 189 zł/m2)

4
3
120 m2
2027
15872614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Gdyni | 4 pokoje | ogród | Flora Park 27499300 15872614 Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park!To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty — domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem i wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz sprawną...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

962 700 PLN (8 023 zł/m2)

4
3
120 m2
2027
15868621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Gdyni | 6 pokoi | ogród | garaż Flora Park 27387253 15868621 BEZPOŚREDNIA SPRZEDAŻIdealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park!To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty - domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem i wygodnym dostępem do infrastruktury m...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 462 700 PLN (8 865 zł/m2)

6
3
165 m2
2027
15882577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Gdyni | 4 pokoje | ogród | Flora Park 27671610 15882577 Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park!To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty — domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem i wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz sprawną...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

988 700 PLN (8 239 zł/m2)

4
3
120 m2
2027
15873143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Gdyni | 4 pokoje | ogród | Flora Park 27513132 15873143 Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park!To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty — domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem i wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz sprawną...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

990 200 PLN (8 252 zł/m2)

4
3
120 m2
2027