• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 725

15848772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pok.mieszkanie po remoncie-Gdynia Chylonia 26947746 15848772 Tylko u nas !!!2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,9m2 w Gdyni na Chyloni, w zielonej okolicy po generalnym remoncie wykończone w wyższym standardzie.Idealne dla osób ceniących bliskość miasta i bliskość terenów natury.Budynekdobrze utrzymany 4-piętrowy ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

549 000 PLN (13 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15886416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757039 15886416 Nowa Oferta wyłącznie w Pepper House! Komfortowy apartament 3-pokojowy 62,88 m² Gdynia Pogórze Nowoczesne osiedle z 2019 r. Z przyjemnością prezentujemy Państwu elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 62,88 m², usytuowany na 8. piętrze nowo...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

815 000 PLN (13 145 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15881804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament nad morzem! 27649866 15881804 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście — w prestiżowej d...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 420 000 PLN (30 000 zł/m2)

3
-
114 m2
2020
15763476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia ul. Morska - warsztat, sklep, biura, dom 25429279 15763476 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferta idealna pod inwestycję. Nieruchomość składająca się z domu, warsztatu, budynku usługowego (biuro i sklep). Możliwość kontyn...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 000 PLN (2 969 zł/m2)

6
3
842 m2
1986
15849318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący blisko lasu 26963355 15849318 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przestronny dom z ogrodem i garażem blisko lasu!ATUTY: blisko szkoły, sklepów i całej miejskiej infrastrukturylokalizacja w otocze...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 690 000 PLN (5 365 zł/m2)

8
3
315 m2
1977
15700746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia ul. Morska - warsztat, sklep, biura, dom 24197098 15700746 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferta idealna pod inwestycję. Nieruchomość składająca się z domu, warsztatu, budynku usługowego (biuro i sklep). Możliwość kontyn...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 000 PLN (2 969 zł/m2)

3
-
842 m2
1986
15849319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa Willa - prestiż i historia w sercu Gdyni 26963356 15849319 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa willa nad morzem - prestiżowa lokalizacja w GdyniWilla z lat 60-tych XX w, położona w jednej z najbardziej pożądanych dz...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 449 000 PLN (41 579 zł/m2)

5
2
107 m2
1960
15684032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod inwestycję Gdynia Grabówek 23902416 15684032 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż, znajdującą się przy ul. Falistej w Gdyni w dzielnicy Grabówek.ATUTY:znakomi...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 500 000 PLN

-
-
1526 m2
-
15803228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie/lokal na Świętojańskiej 26289625 15803228 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal położony w prestiżowej części Gdyni - przy ul. Świętojańskiej, jednej z najbardziej rozpozna...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 690 000 PLN (12 901 zł/m2)

4
1
131 m2
1926
15886646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27763069 15886646 LOKALIZACJA: W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się malownicze tereny słynnej Kamiennej Góry, gdzie w cieniu drzew, z dala od ruchu ulicznego można przysiąść na ławce i cieszyć się wspaniałą panoramą miasta. Z okien Baltiq Plaza w...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 950 000 PLN (27 857 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15886615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762912 15886615 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w samym sercu Śródmieścia przy ul. Abrahama. Ścisłe centrum miasta pozwala mieszkańcom i użytkownikom cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynam...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

860 000 PLN (19 545 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15886595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje po remoncie - zachodnia ekspozycja 27762782 15886595 HOT OFERTA W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania,funkcjonalny układ 3 pokoi,jasne wnętrza z dwustronną ekspozycją (zachodnia od strony salonu),nowoczesna kuchnia i łazienka,dodatkowe strefa gosp...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

3
-
56 m2
1956