• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Giżycko

Znalezionych ofert: 82

15884228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27696300 15884228 Na sprzedaż Mazurska posesja na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Wrony nad jeziorem Tajty Gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana w kameralnej wsi nad jeziorem Tajty na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w sąsiedzt...

Giżycko (Wrony) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

2 100 000 PLN (6 176 zł/m2)

10
-
340 m2
-
15886566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27761993 15886566 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 28m2 w centrum miasta Giżycko ul. Warszawska Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze w kamienicy przy głównej ulicy miasta Giżycko w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Opis:...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

179 000 PLN (6 630 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15824680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626909 15824680 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 56,11m2 w Giżycku Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie wraz z garażem zlokalizowane w stylowej i odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pionierskiej. Teren zadbany i ogrodzony z automatycznie zamykaną bramą . Lokal po k...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

550 000 PLN (9 821 zł/m2)

2
-
56 m2
1908
15563715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21408195 15563715 Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż lokal usługowy w Giżycku.Lokal położony jest w Giżycku przy ul. Pionierskiej 9 w suterenie w kamienicy.Lokal o powierzchni ok 90m2 o funkcjonalnym układzie:4 pomieszczeniaubikacjapr...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

250 000 PLN (2 778 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15858545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27150231 15858545 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż lokal usługowy.Lokal położony jest w centrum Giżycka przy ul. Kętrzyńskiego 9.Lokal położony jest na parterze.Posiada dwa wejścia.Powierzchnia lokalu 49,1 m2.Czynsz ok. 250złOgrzewanie gazo...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

2
-
49 m2
1922
15858355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27146800 15858355 Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski Własny Kąt oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18.Z przedwojennej zabudowy Lötzen zostały właściwie ul. Dąbrowskiego i ul. Pionierska wraz ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

510 000 PLN (4 286 zł/m2)

5
-
119 m2
-
14353799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 124234 14353799 Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Lokal mieszkalny położony przy ulicy Jeziornej 5b na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnej kamienicy.Pełna własność lokalu.Lokal bezczynszowy.Mieszkanie posiada balkon z...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

209 000 PLN (3 029 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15712210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24416601 15712210 Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski Własny Kąt oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest na parterze w kamienicyprzy alei 1-maja 9.Świeżo po remoncie.Gotowe do umeblowania i wprowadzenia.Nowa łazienka.Nowy piecyk gazowy dwuf...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

410 000 PLN (6 613 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15888594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27817561 15888594 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 10.Powierzchnia mieszkania ok. 35mkw.Bardzo dobry układ mieszkania:salon, sypialni, kuchnia, łazienka i prz...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15887728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791788 15887728 Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż dom w Giżycku.Dom położony jest w Giżycku przy ul. Wiejskiej.Dom wybudowany w 1988r.PARTER o łącznej powierzchni 58mkw: duży salon, kuchnia, pokój, ubikacja, hol i wiatrołap.PIĘTRO ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

900 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
-
110 m2
1988
15866167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27313580 15866167 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Batorego 1.Mieszkanie bezczyszowe.Mieszkanie położne jest na 1 piętrze.Mieszkanie o powierzchni 46m2 o funkcjonalnym układzi...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15830430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673386 15830430 Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Daszyńskiego 25 na parterze.Powierzchnia 60,50m2 o funkcjonalnym układzie: dwie sypialnie, duży salon kuchnia, łazienka, wc i ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

330 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
-
60 m2
-