• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gliwice Trynek

Znalezionych ofert: 6

15890485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878371 15890485 3 pokoje z balkonem 62,6 m² Trynek Duży potencjał 375 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 6 2,6 m² , położone w Gliwicach przy ul. Asnyka 21A2, w dzielnicy Trynek. Lokal znajduje się na wyso...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

375 000 PLN (6 048 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15870420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27428130 15870420 Do sprzedaży ustawne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na 6 piętrze 10 piętrowego bloku w Gliwicach przy ulicy mjr.pil. Jana Czernego. Mieszkanie korzystnie zlokalizowane, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wo...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

409 000 PLN (8 521 zł/m2)

3
1
48 m2
1978
15826467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588869 15826467 Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Na metraż 62,72m2 składają się duży pokój (z ba...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

530 000 PLN (8 450 zł/m2)

3
1
62.72 m2
1988
15860145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27181242 15860145 DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄDZIAŁKA DEWELOPERSKA MPZP 1MWU PEŁNE UZBROJENIEPOWIERZCHNIA 3387 m² GLIWICE TRYNEK DOSKONAŁA LOKALIZACJA INWESTYCYJNANa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Gliwicach, w dzielnicy Tr...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

6 744 000 PLN

-
-
3387 m2
-
15716250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24507900 15716250 Apartament Premium - Nowoczesne 3-pokojowe Mieszkanie z tarasem w GliwicachZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 63,87 m², usytuowanego w malowniczej dzielnicy Trynek w Gliwicach.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje si...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 090 000 PLN (17 066 zł/m2)

3
1
63.87 m2
2022
15319593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15665194 15319593 Kawalerka 27 m2, w spokojnej dzielnicy, z doskonałym dojazdem do Centrum Gliwic. Kawalerka 27 m2 szuka nowego właściciela. Mieszkanie składa się z dużego pokoju,osobnej kuchni (istnieje jednak możliwość wyburzenia ściany aby połączyć kuchnię z salone...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

221 000 PLN (8 185 zł/m2)

1
1
27 m2
1974