• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gliwice

Znalezionych ofert: 174

15737998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24900588 15737998 homfi ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gliwic z najemcą.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na umowie na czas określony do marca 2026Bardzo dobra lokalizacja, w samym sercu miasta!Szacunkowa roczna stopa zwrotu z inwestycj...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

346 000 PLN (6 407 zł/m2)

2
1
54 m2
1940
15716250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24507900 15716250 Apartament Premium - Nowoczesne 3-pokojowe Mieszkanie z tarasem w GliwicachZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 63,87 m², usytuowanego w malowniczej dzielnicy Trynek w Gliwicach.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje si...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 090 000 PLN (17 066 zł/m2)

3
1
63.87 m2
2022
15714672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24465331 15714672 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m² z możliwością dowolnej aranżacji – idealne zarówno na lokal usługowy, jak i komfortowy dom dla rodziny.MIESZKANIE:Mieszkanie ma powierzchnię 73,2 m² i znajduje się na wysokim parterze w kamieni...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (5 861 zł/m2)

3
1
73.2 m2
1940
15792612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26024423 15792612 BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGOLOKALIZACJAOferowany lokal mieści się w zadbanej kamienicy, tuż obok Placu Mickiewicza, w bliskiej odległości od Rynku Głównego. Okolica zapewnia pełną infrastrukturę: liczne sklepy (w tym całodobowe), apteki, bary mleczne,...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

598 000 PLN (7 667 zł/m2)

4
-
78 m2
1905
15802142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26256535 15802142 Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej połozony przy ul. Kurpiowskiej w Gliwicach.Nieruchomość położona na działce o powierzchni 301m.Na parterze budynku duży salon wyjściem na piękny urządzony ogród, półotwarta kuchnia, toaleta oraz w...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 420 000 PLN (10 441 zł/m2)

4
2
136 m2
2010
15801011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26224268 15801011 OFERTA SPRZEDAŻY – WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE Gliwice, ul. Mikołowska Cena: 530 000 zł Kontakt: Kasia – 534 901 700 Na sprzedaż prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na parterze w jednej z najlepiej skomuniko...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

530 000 PLN (9 901 zł/m2)

3
-
53.53 m2
-
15792629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26024433 15792629 Gliwice - 2 pokoje, niska cena, duży potencjałGLIWICE 2 POKOJE - BOJKÓWSOŚNICAZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Gliwicach, przy ulicy Rolników. Nieruchomość o powierzchni 44 m² to doskonała propozy...

Gliwice (Bojków) (Śląskie, gm. Gliwice)

230 000 PLN (5 227 zł/m2)

2
1
44 m2
1950
15800692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26219335 15800692 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMam do sprzedania lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m2, mieszczący się pod adresem ul. Jaskółcza 2LU1, 44-100 Gliwice. Lokal nadaje się pod każdą działalność oraz posiada podłączone media (woda, kanalizacja...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

270 000 PLN (4 500 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15799954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26200462 15799954 Do sprzedaży zespół hal o łącznej pow. ok.2000 m2, położony na dużej działce 11000 m2. Pow. hal: pięć hal po 140 m2; dwie hale po 280 m2, jedna hala 250 m2 i jedna hala 200 m2. Wysokość hal 3,5 do 4 m. Hale ogrzewane.Konstrukcja budynków: murowane, c...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 700 000 PLN (1 850 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
15794845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26083618 15794845 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, pow.100,44 m² - Centrum Gliwic, dwa balkony, miejsce parkingowe, odnowiona kamienica. Mieszkanie składa się z: salonu 2 sypialni w tym jedna z dużym balkonem, osobnej kuchni ze spiżarką oraz loggi...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

590 000 PLN (5 900 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15782143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25836648 15782143 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą – Gliwice, Osiedle Sikornik Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? To mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach to idealna propozycja ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (7 807 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1975
15791534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
m. parkingowe/balkon/winda/kredyt Bez Wkł.Własnego 25993788 15791534 Mieszkanie wkrótce gotowe do wprowadzenia - świetna lokalizacja • bez wkładu własnego • tylko 515 018 840!Szukasz komfortu, dobrej komunikacji i sprawdzonej inwestycji?To mieszkanie od renomowanego dewelopera spełni oczekiwania zarówno rodzin, jak i ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

496 364 PLN (9 733 zł/m2)

3
1
51 m2
2025