• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gostyń

Znalezionych ofert: 15

15688134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zbuduj dom marzeń 4 km od plaży! Działka z WZ 23980268 15688134 Marzysz o porannej kawie na tarasie własnego domu, zaledwie kilka minut od jednej z najpiękniejszych polskich plaż? Szukasz działki, na której możesz zacząć budowę od zaraz, bez zbędnych formalności i niekończących się uzgodnień?Ta oferta jest odpowi...

Gostyń (Zachodniopomorskie, gm. Świerzno)

199 000 PLN

-
-
635 m2
-
15112688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10119315 15112688 Przedmiotem sprzedaży jest kompleks nieruchomości obejmujący nieruchomość lokalową niemieszkalną (biurowo-usługowa, oznaczona LU) o powierzchni użytkowej 158,57 m2 uregulowaną w KW PO1Y000286170, wraz z udziałem 1381000 cz. w nieruchomości wspólnej u...

Gostyń (Wielkopolskie, gm. Gostyń)

790 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
158 m2
1960
15881322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27628252 15881322 Oferta dla naprawdę wymagających klientów. Siedlisko, była leśniczówka Lasów Państwowych - Działka 2007 m2 bez możliwości sąsiedztwa! Gostyń pod Mikołowem, gmina Wyry. Jedynym sąsiedztwem są tereny zielone - pola...

Gostyń (Śląskie, gm. Wyry)

1 090 000 PLN

-
-
2007 m2
-
15864621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27269930 15864621 Gostyń Mieszkanie 59m2 m2 do aranżacji Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 59 m2. Cena sprzedaży wynosi 345,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1980r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, oddziel...

Gostyń (Wielkopolskie, gm. Gostyń)

345 000 PLN (5 847 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15866583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320933 15866583 Na sprzedaż działki budowlane - Gostyń, powiat mikołowski Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek położonych w Gostyni przy ul. Wojciecha Drzymały (powiat mikołowski). Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej powierzchni 2379 m&s...

Gostyń (Śląskie, gm. Wyry)

594 750 PLN

-
-
2379 m2
-
15866579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320913 15866579 Na sprzedaż działki budowlane - Gostyń, powiat mikołowski Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Gostyni przy ul. Wojciecha Drzymały (powiat mikołowski) o łącznej powierzchni 1366 m² . Numer działki 158833 Wszystkie media w grani...

Gostyń (Śląskie, gm. Wyry)

341 500 PLN

-
-
1366 m2
-
15810914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26422270 15810914 Na sprzedaż: Budynek noclegowo-usługowy z projektem rozbudowy Gostyń, gmina Świerzno 2 km do nadmorskiego Pobierowa. Lokalizacja : Gostyń to malownicza, nadmorska miejscowość położona w gminie Świerzno, w województwie za...

Gostyń (Zachodniopomorskie, gm. Świerzno)

1 290 000 PLN (3 486 zł/m2)

12
5
370 m2
-
15815149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26607776 15815149 Nowoczesny dom w Gostyń Na sprzedaż nowoczesny, tani w utrzymaniu dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej części Gostyń. Nieruchomość znajduje się w zabudowie bliźniaczej i oferuje komfortowe warunki do życia dla rodziny 2+2 lub 2+3.*opis ...

Gostyń (Śląskie, gm. Wyry)

899 000 PLN (6 811 zł/m2)

5
2
132 m2
2024
15661956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23491207 15661956 Na sprzedaż dom jednorodzinny w Gostyni koło Mikołowa Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wykończony dom jednorodzinny z 2023 roku, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Gostyń, w sąsiedztwie lasu. Do...

Gostyń (Śląskie, gm. Wyry)

1 169 000 PLN (7 042 zł/m2)

6
2
166 m2
2023
15794705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26078175 15794705 Najważniejsze informacje o działce:powierzchnia działki: 2109 m² (w trakcie wydzielania)lokalizacja: Gostyń, ul. Jana Pawła IIsąsiedztwo Bazyliki na Świętej Górze - najważniejszego miejsca w Gostyniudziałka nr 7744bezpośredni dostęp do drogi publiczn...

Gostyń (Wielkopolskie, gm. Gostyń)

799 000 PLN

-
-
2109 m2
-
15794706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26078176 15794706 Najważniejsze informacje:powierzchnia działki: 1430 m² (w trakcie wydzielania z większej działki)lokalizacja: Gostyń, ul. Droga do Klasztorusąsiedztwo Bazyliki na Świętej Górze - najważniejszego miejsca w Gostyniudziałka nr 7744bezpośredni dostęp do ...

Gostyń (Wielkopolskie, gm. Gostyń)

214 500 PLN

-
-
1432 m2
-
15794707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26078166 15794707 Najważniejsze informacje:powierzchnia działki: 2012 m²lokalizacja: Gostyń, ul. Droga do Klasztorusąsiedztwo Bazyliki na Świętej Górze - najważniejszego miejsca w Gostyniunumer działki: 7725bezpośredni dostęp do drogi publicznejmedia w drodze gminnej ...

Gostyń (Wielkopolskie, gm. Gostyń)

299 788 PLN

-
-
2012 m2
-