• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grabowo

Znalezionych ofert: 27

15771644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny dom w Grabowie Kościerskim! 25591352 15771644 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przytulny dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami!Atrakcyjna lokalizacja na obrzeżach miejscowości, w okolicy zapewniającej ciszę i ...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

1 399 000 PLN (8 134 zł/m2)

5
2
172 m2
2015
15479838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka budowlana w Grabowie Kościerskim! 19495280 15479838 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Marzysz o budowie domu i sporym ogrodzie? Ta działka spełni Twoje wymagania. Zapoznaj się z Naszą ofertą.Lokalizacja:Grabowo Kości...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

219 000 PLN

-
-
2667 m2
-
15821616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26576791 15821616 Oferta skierowana jest do osób, które mają sprecyzowane marzenia i poszukują wyjątkowej nieruchomości na Mazurach, składającej się z romantycznego domu na dużej działce z linią brzegową jeziora i własnym pomostem. Właściciele tego niezwykłego miejsc...

Grabowo (Dobroszewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

3 300 000 PLN (508 zł/m2)

5
2
6500 m2
2013
15685814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka z wz oraz mediami przy lesie...piękni 23927364 15685814 Biuro nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Grabowo.Grabowo - wieś kociewska w Polsce położona w województwie pomorskim , w powiecie starogardzkim , w gminie Bobowo .Na atrakcyjną d...

Grabowo (Pomorskie, gm. Bobowo)

259 000 PLN

-
-
4118 m2
-
15675529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23752526 15675529 Oferta na wyłącznośćSprzedam 8 działek budowlanych koło Stargardu w miejscowości Grabowo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową. Dla każdej z działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy....

Grabowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

210 825 PLN

-
-
4685 m2
-
14875498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładna działka Grabowo Kościerskie 3812052 14875498 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYDoskonałe miejsce do wybudowania domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Jest również idealnym miejscem do uprawiania czynnego wypoczynku: s...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

155 000 PLN

-
-
1558 m2
-
14865548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Grabowo Kościerskie 3619189 14865548 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYDoskonałe miejsce do wybudowania domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Jest również idealnym miejscem do uprawiania czynnego wypoczynku: s...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

109 900 PLN

-
-
1074 m2
-
14865549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Grabowo Kościerskie 3619200 14865549 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYDoskonałe miejsce do wybudowania domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Jest również idealnym miejscem do uprawiania czynnego wypoczynku: s...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

109 900 PLN

-
-
1074 m2
-
15491397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z linią brzegową jeziora 19758706 15491397 DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA POD HOTEL, DOM STARCÓW , OŚRODEK REHABILITACYJNYNieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, wpowiecie kościerskim, w woj. pomorskim.Odległość od Gdańska 48 km Odległość od Kośc...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

5 450 000 PLN

-
-
21990 m2
-
15597115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z linią brzegową jeziora 22115811 15597115 DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA Nieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, wpowiecie kościerskim, w woj. pomorskim.Odległość od Gdańska 48 km Odległość od Kościerzyny 13 kmDziałka o powierzchni 3252 mkw., z ...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

1 138 200 PLN

-
-
3252 m2
-
15413503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem 17992196 15413503 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona na Kaszubach w Grabowie Kościerskim nad  Jeziorem Grabowskim. W okolicy dużo terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji. Dobry dojazd do Kościerzyny (ok.15 km oraz Gdańska (ok.50km). W bezpośrednim sąsiedztwie znaj...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

234 000 PLN

-
-
1313 m2
-
15523796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20472396 15523796 Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 20m2 usytuowane na parterze bloku w miejscowości Grabowo ul. Wincentego Witosa powiat Koleński. Mieszkanie typu kawalerka składa się z pokoju wraz z aneksem kuchennym , łazienki oraz przedpokoju. Małe...

Grabowo (Podlaskie, gm. Grabowo)

75 000 PLN (3 750 zł/m2)

1
-
20 m2
-