• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 207

15852208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27026017 15852208 Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 3 450 mkw., położona w spokojnej miejscowości Książenice (gmina Grodzisk Mazowiecki). Teren objęty jest planem miejscowym, który umożliwia budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Działka zlokalizowana...

Grodzisk Mazowiecki (Książenice) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

740 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
3450 m2
-
15780408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801578 15780408 Nowoczesne osiedle w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (o pow. 80 m2) - salon 26 m2- z aneksem kuchennym - sypialnia 9 m2 - łazienka 6,4 m2 - komunikacja z kl. schodową 11 m2 - garaż 22 m2 z pom. technicznym 5 m2 (z dod...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 090 000 PLN (8 015 zł/m2)

6
2
136 m2
2025
15780375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801566 15780375 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Skrajny segment w zabudowie szeregowej.Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (42 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 15,4 m2- łazienka 7,9 m2Dom zaprojektowano...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15613606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22478005 15613606 Działka 5300 m na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki.Świetna lokalizacja Idealna pod inwestycję.Dostępne media.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 5300 m, położonej w atrakcyjnej części Grodziska Mazowieckiego. To doskon...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN

-
-
5300 m2
-
14952669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5489438 14952669 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3400 m2 w Grodzisku Maz. (Jordanowice).Działka przy drodze utwardzonej, blisko drogi asfaltowej (oświetlona).Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 47m x ok 78 m.W drodze przy działce prą...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 448 000 PLN

-
-
3400 m2
-
15571654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21569638 15571654 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 720 m2 w ścisłym centrum Grodziska Maz.Działka z dostępem do dwóch ulic.Działka z jednej strony przy cichej, asfaltowej i spokojnej ulicy, a z drugiej strony przy ruchliwym ciągu pieszym.Na działce użytko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 500 000 PLN (26 923 zł/m2)

1
-
130 m2
-
15778802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25758497 15778802 Do sprzedania połowa domu (parter) 84 m2 z oddzielnym wejściem i oddzielną księgą wieczystą.W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, łazienka i kuchnia.W skład nieruchomości wchodzi dodatkowo oddzielny piętrowy domek o powierzchni ok 55 m2 (4 pokoje 2 ła...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

872 000 PLN (5 011 zł/m2)

5
-
174 m2
1980
15847181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26903715 15847181 Dom z garażem w centrum Grodziska Mazowieckiego.Skrajny segment o powierzchni 160 m2 położony przy stawach Walczewskiego, szkołach i całej infrastrukturze miejskiej.Nieruchomość stoi na działce o powierzchni około 220 m2 jest to narożny segment podłą...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (6 188 zł/m2)

5
1
160 m2
2025
15844824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26846765 15844824 Na sprzedaż lokal 48 m w centrum Grodziska MazowieckiegoOferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 48 m, położony w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, przy reprezentacyjnym deptaku. Doskonała lokalizacja gwarantuje bardzo dobrą widocz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

519 000 PLN (10 813 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15780423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25801558 15780423 Do sprzedania działka z wydanymi warunkami zabudowy na dwa budynki 2 lokalowe.Bardzo dobra lokalizacja, 600 m do kolejki WKD, szkoła 400 metrów od działki.Wszystkie media miejskie przy działce, dojazd asfaltem.Zapraszam do oglądania, bardzo atrakcyjn...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN

-
-
1683 m2
-
15604396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22286277 15604396 Działka Przemysłowa na Sprzedaż 7961 m Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki strefa przemysłowa Powierzchnia: 7961 m Przeznaczenie: Przemysłowe Produkcyjne MagazynoweNa sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 7961 m, idealna pod inwestycję w produkc...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 830 000 PLN

-
-
7961 m2
-
15802413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26266146 15802413 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerAtrakcyjna działka 3400 m² w cichej, zielonej części Grodziska Mazowieckiego (Szczęsne) z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na terenie znajduje się solidny, dwukondygnacyjny dom w stanie surowym (...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

6 000 000 PLN (1 765 zł/m2)

-
-
3400 m2
-