• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 206

15776162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25696535 15776162 Nowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim idealne na start lub pod inwestycję!Ta oferta w nowym budynku z 2024 roku to doskonały wybór dla singla, pary lub inwestora.Lokalizacja:-Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu w Grodzisku M...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

328 000 PLN (12 148 zł/m2)

1
-
27 m2
2024
15621570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22629566 15621570 Wkrótce więcej zdjęć.Ta wyjątkowa oferta sprzedażowa stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących domu o dobrym rozkładzie, w atrakcyjnej lokalizacji i z niskimi kosztami utrzymania. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu umówienia się na obe...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 080 000 PLN (7 200 zł/m2)

6
2
150 m2
2024
15583945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21858305 15583945 Grodzisk Mazowiecki Apartamenty Sienkiewicza - do sprzedaży trzypokojowy, komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament o powierzchni 67m2 z dwoma miejscami parkingowymi w wyjątkowej lokalizacji !!!Elegancki, kameralny, monitorowany budynek o orygina...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

936 880 PLN (14 000 zł/m2)

3
2
66.92 m2
2022
15549332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20937442 15549332 BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE 60M2 Z OGRÓDKIEM !!! Grodzisk Mazowiecki, ok. 10 min pieszo od kolejki WKD - do sprzedaży lokal mieszkalny ok. 60 m2 z przynależnym ogródkiem ok. 212 m2!!!Mieszkanie w nowoczesnej zabudowie szeregowej, dwupoziomowe, DOSKONAŁ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

830 000 PLN (13 882 zł/m2)

3
1
59.79 m2
2015
15701038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Grodzisk Mazowiecki, dworek o pow. ca 450 m, działka 2790 m 24210124 15701038 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.601264167 Dla kogoś, kto ma wizję , pomysł i gotówkę lub możliwości jej pozyskania, oferujemy Państwu dworek z przełomu wieku YIY I XX. Obiekt położony jest na działce o pow. 2790 m² i w czasach świetności, chara...

Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki

1 730 000 PLN (3 844 zł/m2)

11
4
450 m2
-
15661363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23480407 15661363 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym jak i świetne mieszkanie do prowadzenia wygodnego życia dla siebie, znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Obrońców Getta .MIESZKANIEMieszkanie ul...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

799 999 PLN (15 370 zł/m2)

2
1
52.05 m2
2021
15628852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22821891 15628852 Mamy przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy przy ul. Cegielnianej w Grodzisku Mazowieckim, z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.MIESZKANIENieruchomość znajduje się ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

595 000 PLN (12 526 zł/m2)

2
1
47.5 m2
2007
15515496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20255782 15515496 Przedstawiamy obiekt biurowo-magazynowy z możliwością wynajęcia aktualnemu właścicielowi.Atuty Nieruchomości- lokalizacja- przy samym zjezdzie z A2 do Grodziska Maz.- działka o pow.1900m bezpośrednio przy drodze asfaltowej- możliwość rozbudowy - do 9...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 490 000 PLN (3 725 zł/m2)

1
-
400 m2
2021
15624078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22690282 15624078 Dom wolnostojący zbudowany techniką tradycyjną murowaną, ocieplony, z działką o powierzchni 2550 m2.Parter około 90 m2 składa się z:- salonu 25 m2- oddzielnej widnej kuchni 14 m2- sypialni 14 m2- dużego przedpokoju 20 m2- łazienki 11 m2- przestronneg...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

2
1
140 m2
1980
15623794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22684732 15623794 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod tereny zabudowy usługowej mieszanej ( usługi, rzemiosło) , usług handlu w tym obiektów handlowych o powierzchni powyżej 2000 m2. Działka ogrodzona, z dostępem do ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

7 000 000 PLN

-
-
2495 m2
-
15563743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21408455 15563743 Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy !Blisko do WKD oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Parter:-wiatrołap-korytarz-wc- salon+kuchnia-garażPiętro:-4 sypialnie - łazienkaLokalizacja: Gro...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (7 200 zł/m2)

5
1
125 m2
2026
14517539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 137888 14517539 Zapraszam na prezentację działkiplacu pod zabudowę usług administracyjno - biurowych. Ścisłe centrum Grodziska Mazowieckiego. Wszystkie media miejskie. Powierzchnia 1000m2.Dojazd w trakcie załatwiania - do wydzielenia.Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

4 000 000 PLN (3 333 zł/m2)

-
-
1200 m2
-