• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 72

15118309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10254440 15118309 Grzybowo na sprzedaż nowy dom z 2023 roku w zabudowie bliźniaczej położony ok. 1.200 m od morza.Dom wykonany jest w standardzie deweloperskim do wykończenia, jest bardzo ciepły i energooszczędny na granicy domu pasywnego i posiada zezwolenie na użytk...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
150 m2
2023
14925203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4837095 14925203 Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnegoAtrakcyjna lokalizacja Osiedle Bałtyk Grzybowo - podmiejskie chronione osiedle domów jedno i...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

485 000 PLN (13 108 zł/m2)

1
-
37 m2
2008
15485371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19613458 15485371 Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 2.258 m2 Działka znajduje w nadmorskiej miejscowości Grzybowo gmina Kołobrzeg w odległości ok. 1,2 km od morza i położona jest w sąsiedztwie innych zabudowań, są to w głównie pensjonaty oraz domki jedno...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

900 000 PLN

-
-
2258 m2
-
15418473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18100835 15418473 Budynek mieszkalny wolno stojący , murowany, ocieplony, nowa elewacja; dach płaski ( stropodach ) pokryty papą , 1- kondygnacyjny Dom po remoncie generalnym w 2017 roku ( wymienione wszystkie instalacje , tynki , podłogi i wyposażenie domu ) Budynek ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
65 m2
1980
12455176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 92325 12455176 Opis miejscowości:Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odległości 6 km od Kołobrzegu. Morze Bałtyckie w okolicy Grzybowa tworzy a...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (5 208 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15890404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka blisko jeziora - Grzybowo // Kaszuby 27876192 15890404 Lokalizacja: Grzybowo, woj. pomorskie, gmina Kościerzynanr gruntu 818 obręb 06 GrzybowoDziałka o powierzchni 1500 m2 z widokiem na Jezioro Sominko w otoczeniu lasu.Do jeziora Sominko pieszo około 400mDojazd drogą asfaltową, do samej działki 50 m drog...

Grzybowo (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

270 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15832976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707590 15832976 Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój.Ten apartament w Sunset Resort w Grzybowie jest dokładnie taki.Położony przy ul. Nadmorskiej 100A, na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, oferuje idealne połączenie nadmorskiego klimat...

Grzybowo (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

575 000 PLN (14 744 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15876993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560197 15876993 Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu.Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu i standard bez żadnych nakładów.Szczegóły:32,89 m² użyt...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

711 382 PLN (22 231 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15857542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27124035 15857542 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z windą na ogrodzonym, monitor...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

565 000 PLN (12 021 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15676607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23773514 15676607 Funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie nad morzem w GrzybowieGłówne atuty nieruchomości:500M OD PLAŻYNOWE BUDOWNICTWO Z 2019 ROKUPRZESTRONNY, SŁONECZNY TARASPRYWATNE MIEJSCE POSTOJOWETEREN OGRODZONYWYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 249 000 PLN (12 126 zł/m2)

4
2
103 m2
2019
15622441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22652276 15622441 Stylowy 2-pokojowy apartament w obiekcie Sunset Resort z miejscem postojowym!Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie w prestiżowym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie. Idealna propozycja dla osób szukaj...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

511 500 PLN (17 050 zł/m2)

2
1
30 m2
2020
15537905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20769635 15537905 Na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny na 1 piętrze nowego apartamentowca z 2020 r. z windą, w zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie, z dużym balkonem o pow. 6,60 m2, położony jedynie 300 metrów od morza...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

420 000 PLN (15 556 zł/m2)

1
1
27 m2
2020