• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Huta

Znalezionych ofert: 62

15666680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gospodarstwo z Domem i Ogrodem 23588800 15666680 Urokliwe gospodarstwo w cichym i spokojnym miejscu - idealne pod agroturystykę lub stadninęNa sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo o ogromnym potencjale, położone w malowniczej i zacisznej lokalizacji, z dala od innych zabudowań, w otoczeniu łąk i pól upr...

Huta (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

750 000 PLN (723 zł/m2)

2
1
1037 m2
1980
15896113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana-Mała Huta 27968839 15896113 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z domkiem letniskowym - Mała Huta, okolice Suwałk.N...

Mała Huta (Podlaskie, gm. Suwałki)

210 000 PLN

-
-
936 m2
-
15888463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje miejsce na Kaszubach 27814307 15888463 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, blisko jezior-  Borzestowska HutaZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowe...

Borzestowska Huta (Pomorskie, gm. Chmielno)

130 520 PLN

-
-
1004 m2
-
15623445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22672506 15623445 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1.0169 m², położona w malowniczej miejscowości Huta Nowa, gmina Gostynin , województwo Mazowieckie. To doskonała propozycja dla osób szukających przestronnej działki nad jeziorem, z przeznacz...

Nowa Huta (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

329 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
10169 m2
-
15398116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy dom z dużą działką Stara Huta 17646267 15398116 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, parterowego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 189 m², położonego w miejscowości Stara Huta w gminie Przywidz. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zagospodarowanej działce o ...

Stara Huta (Pomorskie, gm. Przywidz)

2 290 000 PLN (12 116 zł/m2)

5
2
189 m2
2022
15365735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16912768 15365735 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 15 600 m2, (1,56ha) zlokalizowana w Nowej Hucie, gm. Raków, powiat kielecki. Nieruchomość niezabudowana, położona w pierwszej linii w stosunku do drogi...

Nowa Huta (Świętokrzyskie, gm. Raków)

150 000 PLN

-
-
16600 m2
-
15206135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12580872 15206135 Na sprzedaż 3 - pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 111,48 m2 (pow. całkowita ok . 134,31) z basenem, zlokalizowany na działce o pow. 598 m2 w Hucie Podłysica, gm. Bieliny . W skład domu wchodzą: Parter: Przedsi...

Huta Podłysica (Świętokrzyskie, gm. Bieliny)

1 100 000 PLN (8 209 zł/m2)

3
2
134 m2
2022
15891376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana przy lesie, idealna pod dom! 27896610 15891376 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa działka budowlana położona przy linii lasu, tworzącego kameralną i zieloną przestrzeń — idealną dla osób ceniących ciszę...

Huta Dolna (Pomorskie, gm. Przywidz)

330 000 PLN

-
-
2956 m2
-
15891286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek na sprzedaż Sycowa Huta 27894413 15891286 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom z Duszą w Sercu Kaszub - Sycowa HutaSzukasz ucieczki od miejskiego zgiełku? Marzy Ci się własny azyl blisko natury, który urzą...

Sycowa Huta (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

325 000 PLN (7 558 zł/m2)

2
1
43 m2
1988
15707997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący blisko jeziora Przywidz 24333905 15707997 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom w miejscowości Huta Dolna ul. Dąbrowa z klimatem w otoczeniu natury Działka 2000 m² Blisko jeziora GłębokiegoNa sprzedaż wyj...

Huta Dolna (Pomorskie, gm. Przywidz)

990 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
2
110 m2
2012
15832080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26934274 15832080 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Hucie Żabiowolskiej koło Żabiej Woli.Działka przy prywatnej drodze utwardzonej, gruntowej z udziałami w cenie. Druga linia zabudowy od asfaltowej drogi gminnej.Działka w kształcie prostokąta o s...

Huta Żabiowolska (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

315 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15416665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18053757 15416665 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2090 m2 w Hucie Żabiowolskiej.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.Działka w kształcie trapezu (zbliżony do prostokąta) o wymiarach 25m x 69,5m x 34m x 90m.W drodze przy działce prąd i gaz.Około 150 m ...

Huta Żabiowolska (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

418 000 PLN

-
-
2090 m2
-