• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Jabłonka

Znalezionych ofert: 19

15832985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26715335 15832985 OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży: 1. Prawo własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działek położonych w Zubrzycy Dolnej w Gminie Jabłonka o numerach ewidencyjnych 34942, ...

Jabłonka (Małopolskie, gm. Jabłonka)

4 600 PLN (3 zł/m2)

-
-
1459 m2
-
15832984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26715334 15832984 OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży: 1. Prawo własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działek położonych w Zubrzycy Dolnej w Gminie Jabłonka o numerach ewidencyjnych 34942, ...

Jabłonka (Małopolskie, gm. Jabłonka)

16 500 PLN (34 zł/m2)

-
-
480 m2
-
15863661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem 27254046 15863661 Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2. Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem. Na parterze jest przestronny salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka. Na pi...

Jabłonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

740 000 PLN (3 874 zł/m2)

7
2
191 m2
2022
15692925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24056685 15692925 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Na sprzedaż kilka atrakcyjnych działek budowlanych położonych w świetnej lokalizacji. Teren o dużym potencjale zarówno inwestycyjnym, jak i prywatnym.Otoczenie nieruchomości:Działki położone są we wsi S...

Jabłonka Stara (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

1 500 000 PLN

-
-
47925 m2
-
15695652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24106915 15695652 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Stara Jabłonka!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest we wsi Stara Jabłonka, w województwie wielkopolskim w spokojnej i zielonej okolicy, tuż...

Jabłonka Stara (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
-
300 m2
-
15695651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24106913 15695651 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: dom i budynki gospodarcze wraz z kompleksem kilku atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w spokojnej i zielonej okolicy wsi Stara Jabłonka.Otoczenie nieruchomości:Nie...

Jabłonka Stara (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

1 500 000 PLN (29 zł/m2)

11
-
52220 m2
-
15882492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27665344 15882492 Standard mieszkania: wysoki standard; Rozkład: korzystny układ, pokoje nieprzechodnie, słoneczne, ustawne; Mediainstalacje: kanalizacja, prąd, woda; Liczba kondygnacji: 2; Dach: blachodachówka; Dodatkowo: dwie garderoby, balkon, taras; Pow. działki:...

Jabłonka (Jabłonka) (Małopolskie, gm. Jabłonka)

1 260 000 PLN (5 727 zł/m2)

7
1
220 m2
2016
15658474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23438339 15658474 DZIAŁKA 2926 m²MPZP – ZLW (TERENY ZIELENI)JABŁONKA UL. OLEJARSKANa sprzedaż działka o powierzchni 2926 m², położona w miejscowości Jabłonka przy ul. Olejarskiej.Numery ewidencyjne: 15982, 15983.PODSTAWOWE INFORMACJEPowierzchnia: 2926 m²Wymiary: ok....

Jabłonka (Małopolskie, gm. Jabłonka)

399 000 PLN

-
-
2926 m2
-
15658429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438337 15658429 DOM WOLNOSTOJĄCY ok. 350 m²DZIAŁKA ok. 874 m²JABŁONKA UL. OLEJARSKANa sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 350 m², położony w miejscowości Jabłonka przy ul. Olejarskiej (woj. małopolskie).Rok budowy: ok. 2000.Powierzchnia działki: ...

Jabłonka (Małopolskie, gm. Jabłonka)

749 000 PLN (2 140 zł/m2)

12
5
350 m2
2000
15795096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom nad jeziorem Omulew. 26089722 15795096 OPIS NIERUCHOMOŚCILokalizacja:Nieruchomość znajduje się turystycznej miejscowości Jabłonka, 19 km od Nidzicy. Ta urokliwa wieś rozpościera się wzdłuż jeziora Omulew.Budynek:Stan surowy zamknięty. Dwupiętrowy, podpiwniczony dom, jest wykonany z pustak...

Jabłonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

720 000 PLN (2 553 zł/m2)

6
2
282 m2
2018
15711237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24394432 15711237 Oferowana nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i kameralnej miejscowości Jabłonka, gminie Nidzica, woj. warmińsko-mazurskim. Otoczenie i swobodna zabudowa dają poczucie komfortu i ciszy jakiej możemy tu zaznać. Unikalny mikroklimat lasu Puszczy N...

Jabłonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

1 150 000 PLN (5 959 zł/m2)

5
2
193 m2
2016
15798249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26165647 15798249 Szukasz działki z widokiem na wschody i zachody słońca nad jeziorem, które będziesz obserwował z tarasu własnego budynku?Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa, położona nad jeziorem Omulew w miejscowości Jabłonka w województwie warmińsko-mazu...

Jabłonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

195 130 PLN

-
-
1501 m2
-