• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kęty

Znalezionych ofert: 9

15818717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633088 15818717 Przestronne mieszkanie na parterze o niepowtarzalnym rozkładzie pomieszczeń. Zostań właścicielem nietuzinkowego mieszkania zlokalizowane w spokojnej części osiedla Nad Sołą w Kętach.Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

560 000 PLN (7 368 zł/m2)

4
1
76 m2
1980
15858419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149406 15858419 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż funkcjonalny dom o łącznej powierzchni ok. 280 m², położony na działce o powierzchni 210 m² w miejscowości Kęty. Nieruchomość została zaprojektowana w sposób umożliwiający wydzielenie trzech niezależnych mieszkań, co czyni ją ...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

1 100 000 PLN (3 929 zł/m2)

6
3
280 m2
2011
15858421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149379 15858421 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 70 arów, położona w miejscowości Kęty. Działka posiada przeznaczenie mieszkaniowe, co czyni ją idealnym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego lub kameralnej inwestycji dewelopersk...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

1 295 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
7011 m2
-
15641047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23074284 15641047 Nowe Działki Budowlane w Kętach Podlesie (Kobiernice Dolne)Twoje Miejsce wśród Natury!- działka nr 10 o pow. 690m2 cena 125 000 zł (181 złm2).Z radością prezentujemy nowo wydzielone działki budowlane w malowniczej miejscowości Kęty, położonej w powie...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

125 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
690 m2
-
15811333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26435467 15811333 Marzysz o spokojnym życiu w domu, który zaaranżujesz specjalnie dla siebie? Szukasz przestronnych, jasnych i funkcjonalnych wnętrz? Zobacz ten dom w Kętach!Na sprzedaż pięciopokojowy dom z lat 80-tych o pow. całkowitej 181.70 m2, wzniesiony na działc...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

649 000 PLN (3 572 zł/m2)

5
2
181.7 m2
1985
15694101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24076498 15694101 Jeśli szukasz trzypokojowego, przestronnego mieszkania z balkonem, z widokiem na góry i zieleń, gotowego do wejścia, to ta oferta jest dla Ciebie!Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,06 m2 znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku na os. Nad ...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

429 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
1
63.06 m2
1987
15776710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716243 15776710 Szukasz idealnego miejsca dla siebie w świetnej lokalizacji Kęt? Zobacz trzypokojowe mieszkanie do wejścia, z balkonem. Dostępne od zaraz.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,9 m², położone na 4 piętrze niskiego bloku z 1977 roku na os. 700-lecia ...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

349 000 PLN (7 286 zł/m2)

3
1
47.9 m2
1977
15811309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26433070 15811309 Jeśli szukasz miejsca, które zapewnia komfort, wygodę i spokój od pierwszego dnia, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko, co potrzebne na co dzień, masz w zasięgu ręki – sklepy, punkty us...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

433 000 PLN (9 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15575869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21659832 15575869 Zapraszam do nabycia wyjątkowej nieruchomości w bardzo dobrej lokalizacji. Kęty ul. Mickiewicza, bezpośrednio przy drodze krajowej w kierunku Oświęcimia.Doskonałe połączenie komunikacyjne. Znakomity dojazd i widoczność z trasy. Duży, przestronny dom ...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

999 000 PLN (4 995 zł/m2)

4
1
200 m2
1954