• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kadyny

Znalezionych ofert: 6

15864138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27264908 15864138 OFERTA SPRZEDAŻY Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni 2,7225 ha, położona w malowniczych Kadynach – jednej z najbardziej prestiżowych miejscowości nad Zalewem Wiślanym. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestora poszukującego tere...

Kadyny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

1 999 000 PLN

-
-
27225 m2
-
15864322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27266164 15864322 OfertaSzukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom. Ta oferta skierowana jest do Ciebie. Na sprzedaż 9 działek budowlanych, z funkcją obszarów uzupełnień zabudowy mieszkaniowej.LokalizacjaNieruchomości gruntowe znajdują się na obrzeżach malownicze...

Kadyny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

174 875 PLN (125 zł/m2)

-
-
1399 m2
-
15864199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27264987 15864199 OfertaSzukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom. Ta oferta skierowana jest do Ciebie. Na sprzedaż 9 działek budowlanych, z funkcją obszarów uzupełnień zabudowy mieszkaniowej.LokalizacjaNieruchomości gruntowe znajdują się na obrzeżach malownicze...

Kadyny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

1 709 700 PLN (102 zł/m2)

-
-
16707 m2
-
15786655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25912735 15786655 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu położonego w sercu malowniczych Kadyn, tuż nad Zalewem Wiślanym, w otulinie Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. To miejsce, w którym historia łączy się z naturą, a codzienność ...

Kadyny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

550 000 PLN (5 533 zł/m2)

4
2
99.4 m2
1970
15134062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal komercyjny w miejscowości Kadyny 10614363 15134062 NA SPRZEDAŻ UWAGA NOWA CENA Kadyny - Nieruchomość komercyjna Nieruchomość w miejscowości Kadyny o powierzchni: 833 m2 i budynki przyległe o powierzchni: 493 m2, na działce o powierzchni: 10332 m2. Budynek A o powierzchni: 280 m2, B...

Kadyny, Kadyny

1 240 000 PLN (1 489 zł/m2)

12
-
833 m2
-
13672045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam nieruchomość w miejscowości Kadyny 98995 13672045 NA SPRZEDAŻ Kadyny - Nieruchomość komercyjna Nieruchomość w miejscowości Kadyny o powierzchni: 833 m2 i budynki przyległe o powierzchni: 493 m2, na działce o powierzchni: 10332 m2. Budynek A o powierzchni: 280 m2, Budynek B o powier...

Kadyny, Kadyny

1 390 000 PLN (662 zł/m2)

12
-
2100 m2
-