• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Katowice Ligota-Panewniki

Znalezionych ofert: 97

15522417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20439538 15522417 MIESZKANIE DO WPROWADZENIA! WYPOSAŻENIE W CENIE! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Zadole, ul. Gdańska. Mieszkanie o pow. 55,78 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi, dużej kuchni z częścią jadalnianą, przedpokoju oraz łazienki z WC....

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

445 000 PLN (7 946 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15802403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266055 15802403 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.5 – 51,02 m² - 556.118,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

556 118 PLN (10 904 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15802394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26266049 15802394 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.3 - 77,88 m² - 735.966,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

735 966 PLN (9 435 zł/m2)

3
-
78 m2
2026
15619323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22581878 15619323 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy lokal usługowo-handlowy o powierzchni 47 m² na parterze dwupiętrowego apartamentowca Z OGRÓDKIEM 33 m²Kameralny apartamentowiec zlokalizowany jest w zielonej części Katowic, Ligocie - Panewnikach...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

544 525 PLN (11 586 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15802399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26266053 15802399 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.8 - 98,19 m² - 878.500,50 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w b...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

878 800 PLN (8 967 zł/m2)

4
-
98 m2
2026
15813010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KATOWICE LIGOTA, 3 pok. z balkonem 26553755 15813010 NOWA INWESTYCJA  W KATOWICACH LIGOCIENowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni.Mieszkania na parterze mają indywidualne ogródki z tarasami, pozostałe wyposażone są w balkony, lub przestronne ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

499 000 PLN (10 848 zł/m2)

3
1
46 m2
2026
15813019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAT.LIGOTA, 2 pok. z dużym ogródkiem(60,6) + taras 26553751 15813019 NOWA INWESTYCJA  W KATOWICACH LIGOCIENowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni.Mieszkania na parterze mają indywidualne ogródki z tarasami, pozostałe wyposażone są w balkony, lub przestronne ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

499 000 PLN (12 795 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15813007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAT.LIGOTA, 4 pok. z dużym ogródkiem(60,6) + taras 26553754 15813007 NOWA INWESTYCJA  W KATOWICACH LIGOCIENowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni.Mieszkania na parterze mają indywidualne ogródki z tarasami, pozostałe wyposażone są w balkony, lub przestronne ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

692 000 PLN (11 161 zł/m2)

4
1
62 m2
2026
15815617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26625505 15815617 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 2. piętrze w budynku po termomodernizacji. Nieruchomość wyróżnia się podwyższonym standardem wykończenia, bardzo niskim czynszem oraz spokojną, zieloną okolicą.LOKALIZAC...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

2
1
35 m2
1960
15818484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598446 15818484 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Lokal w dobrym stanie, odświeżony ok. rok temu.Obecnie wynajmowany – generuje ok. 1 800 zł netto miesięcznie (po kosztach zarządzania) - całkowicie pasywny dochód dzięki dobremu zarządcy. Jest możliwość własneg...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

480 000 PLN (8 727 zł/m2)

3
-
55 m2
1980
15796026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26110258 15796026 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,47 m², zlokalizowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku przy ul. Panewnickiej w Katowicach. Ze względu na układ i położenie, to również świetna propozycja pod inwestycję na wynajem.Jeśli szuk...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

410 000 PLN (9 017 zł/m2)

2
1
45.47 m2
2017
15726413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24698159 15726413 TYLKO U NAS! MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - WYPOSAŻENIE W CENIE! ŚWIETNA LOKALIZACJA - ZIELONA, SPOKOJNA DZIELNICA KATOWIC! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez dodatkowych kosztów, bez ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

289 000 PLN (9 031 zł/m2)

1
-
32 m2
-