• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Katowice Zawodzie

Znalezionych ofert: 5

15863440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248703 15863440 Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Bohaterów Monte Cassino o łącznej powierzchni 3546 m², w skład których wchodzą działki nr 504, 1, 522, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. Nieruchomość o nieregularnym...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

700 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
3546 m2
-
15863441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248701 15863441 Działki położone w obrębie ulicy Bohaterów Monte Casino oraz Lubuskiej, karta mapy 33, obręb 0002 Bogucice Zawodzie. w Katowicach, o powierzchni 527 m² w skład której wchodzą działki 164, 183, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. B...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

150 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
527 m2
-
15863444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248702 15863444 Działki zlokalizowane w rejonie ul. Bohaterów Monte Cassino oraz ul. Kurpiowskiej, o powierzchni 951 m² w skład której wchodzą działki nr 142, 132, 122, 11, 10, 92, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. Brak drogi ...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

250 000 PLN (263 zł/m2)

-
-
951 m2
-
15391370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17512368 15391370 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOGŁOSZENIE PRYWATNELokalizacja: Adres: Katowice Zawodzie ul. NiedurnegoPiętro: 1Powierzchnia: 43,7 m2Uniwersytet ekonomiczny: 600mDworzec PKP Katowice Zawodzie: 300mPrzystanek tramwajowy i autobusowy Katow...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

319 000 PLN (7 250 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15803440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26295272 15803440 Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na kultowym Osiedlu Gwiazdy w Katowicach. Mieszkanie w 2020 r. przeszło generalny remont – od wymiany instalacji po nowe tynki, wylewki i przebudowę ścian...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

625 000 PLN (9 858 zł/m2)

3
1
63.4 m2
1978