• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Knurów

Znalezionych ofert: 13

15720541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24589662 15720541 Nieruchomość położona w Knurowie przy ul. Lignozy, o łącznej powierzchni 1948 m², w skład których wchodzą działki gruntu nr 77476, 77576, 77676, 77776, 77876 zapisane w księdze wieczystej GL1G000758795 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gliwi...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

890 700 PLN (457 zł/m2)

-
-
1948 m2
-
15743073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25004130 15743073 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1GGUp-s9722024 przed Sądem Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział ...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

33 585 PLN (2 239 zł/m2)

3
-
15 m2
-
15717342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24532303 15717342 Nieruchomość położona w Knurowie przy ul. Kilińskiego o powierzchni 3189 m², w skład której wchodzi działka gruntu oznaczona nr 89476 oraz prawo własności trzech budynków handlowo-usługowych, zapisana w księdze wieczystej GL1G000758805 prow...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

713 400 PLN (224 zł/m2)

-
-
3189 m2
-
15581012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21783676 15581012 Świetna oferta dla singla w spokojnej okolicy!Na sprzedaż kawalerka(30,4 m2) z osobną kuchnią, idealne na start dla młodych!Lokal jest bardzo zadbany i gotowy do zamieszkania przez nowego właściciela już od zaraz!Składa się z dużego salonu z przeszkl...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

152 000 PLN (5 067 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15627767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22789328 15627767 Knurów, ul. dr. Henryka Jordana - nowoczesny dom z garażem - prywatność - 664 m2 działki Na sprzedaż piętrowy dom bliźniaczy z garażem w bryle budynku , położony w spokojnej i zielonej części Knurowa. Domy połączone są garaż...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

983 000 PLN (6 597 zł/m2)

5
-
149 m2
2025
15627768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22789327 15627768 Dom wolnostojący z garażem - Knurów, ul. dr. Henryka Jordana- 2024 Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom wolnostojący o pow. 150m2 - z garażem w bryle , zrealizowany według przemyślanego projektu, zapewniającego komfort i prywatność do...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

998 000 PLN (6 698 zł/m2)

5
-
149 m2
2025
15803447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26295649 15803447 Teren przemysłowy 7 976 m widoczny z A1 Knurów, ul. Przemysłowa. Idealny pod halę produkcyjną, magazyn, centrum logistyczne, usługi przemysłowe Na sprzedaż oferuję świetnie położony teren inwestycyjno-przemysłowy o powierzchni 7 976 m, zlokalizow...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

1 994 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
7976 m2
-
15434888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 18461918 15434888 DZIAŁKA Z PANORAMĄ TATR 7103 m²CISZA, NATURA I PRYWATNOŚĆKNURÓW, GM. NOWY TARGZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozległej działki położonej w malowniczej miejscowości Knurów.To wyjątkowa propozycja dla osób szukających autentycznego kon...

Knurów (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

199 000 PLN

-
-
7103 m2
-
15823912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626069 15823912 Do sprzedaży ładne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4m2 w Knurowie przy ulicy Armii Krajowej. Atrakcyjna lokalizacja łączy w sobie komfort infrastruktury handlowo-usługowej oraz wygodę komunikacyjną - szybki dojazd do autostrad A4 i A1...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

365 000 PLN (6 835 zł/m2)

3
1
53.4 m2
1980
15790445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25965725 15790445 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,20m2,położone na trzecim piętrze zadbanego budynku. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi,osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz posiada balkon. Do mieszkania przynależy również piwnica. Nieruchomość ...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

325 000 PLN (6 743 zł/m2)

2
-
48.2 m2
-
15738695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24910889 15738695 Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe, w zielonej części Knurowa. Propozycja idealna dla pary lub rodziny z dzieckiem szukającej wygodnego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście. Lokal składa się z 3 pokoi, oddzie...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

419 000 PLN (7 496 zł/m2)

3
1
55.9 m2
-
15744805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25045096 15744805 Na sprzedaż: Przestronny dom w Knurowie – i ...

Knurów (Śląskie, gm. Knurów)

1 750 000 PLN (5 112 zł/m2)

6
2
342.35 m2
2003