• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kołobrzeg Podczele

Znalezionych ofert: 24

15855954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27081883 15855954 Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks Podczele – Kołobrzeg blisko plażyNa sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m², położony na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Feniks przy ul. Poleskiej 12 w Podczelu (Kołobrzeg). Lokal znajd...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

545 160 PLN (15 576 zł/m2)

2
1
35 m2
2017
15885886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743535 15885886 Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony w kołobrzeskim Podczelu – dzielnicy, która jest prawdziwą oazą spokoju. To miejsce słynie z pięknej, kameralnej plaży oraz bliskości terenów zielonych Ekoparku, idealnych na spacery i wycieczki rowerowe.Apar...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (14 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15750126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25118246 15750126 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Kołobrzeg – Podczele Apartament z ogródkiem, 140 m², 3 sypialnie, garaż, 2 baseny Są apartamenty, które „wystarczą na weekend” – i są takie, do których chce się wracać. Ten zdecydowanie należy do tej dr...

Kołobrzeg (Podczele), Poleska

1 499 000 PLN (10 764 zł/m2)

4
2
139.26 m2
2020
15731978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24797599 15731978 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji!Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji? Apartamenty w KołobrzegPodczele to wyjątkowa przestrzeń łącząc...

Kołobrzeg (Podczele), Lwowska

358 000 PLN (15 674 zł/m2)

2
1
22.84 m2
2024
15226480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13237300 15226480 Ten atrakcyjny, w pełni umeblowany i wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 33,84 m2, z balkonem, znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku i oferuje piękny widok na morze.Mieszkanie jest położone w wyjątkowej lokalizacji na zamknię...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

560 000 PLN (16 970 zł/m2)

2
-
33 m2
2018
15478726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19470662 15478726 2 pokojowy apartament z dużym balkonem, w pełni umeblowany i wyposażony o pow. 35,15 m2, położonym na II piętrze budynku z 2016 roku.Apartament położony w wyjątkowej lokalizacji na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w zielonej dzielnicy PodczeleKołobr...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (14 257 zł/m2)

2
-
35 m2
2016
15607433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22364782 15607433 Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w malowniczej okolicy Kołobrzegu. Nieruchomość o powierzchni 35 m², jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia.Główne atuty nieruchomości:• w pełni umeblowane mieszkanie (salon z aneksem kuch...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

579 000 PLN (17 029 zł/m2)

2
1
34 m2
1988
15793706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26044026 15793706 Znajdź swoje miejsce na ziemi w Podczelu! Marzysz o spokojnym zakątku, gdzie z balkonu słychać szum fal, a wokół roztacza się zieleń i cisza? Ta nieruchomość przy ulicy Tarnopolskiej 3A w Podczelu to idealne miejsce dla Ciebie!...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15438584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18558717 15438584 Główne atuty nieruchomości:ŚWIETNA LOKALIZACJA - SPRZYJA WYPOCZYNKOWIPRZESTRONNE POMIESZCZENIADO PLAŻY ZALEDWIE 800MDO WZIĘCIA OD RĘKI!DOBRZE SKOMUNIKOWANE Z CENTRUM KOŁOBRZEGUNieruchomość złożona z:przedpokójsalonstrefa dzienna3 pokoigarderobyłazien...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (7 343 zł/m2)

5
1
102 m2
1935
15566928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21486924 15566928 Oferuje na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ DZIELNICY KOŁOBRZEGU BLISKO MORZA!Główne atuty nieruchomości:• CICHA I SPOKOJNA LOKALIZACJA• DWUSTRONNE MIESZKANIE• DO PLAŻY ZALEDWIE OK. 1KM• ZADBANA NIERUCHOMOŚĆ I GOTOWA DO WPROWADZENIA• SPRZED...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

495 000 PLN (6 781 zł/m2)

3
1
73 m2
1938
15474705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19389807 15474705 Rewelacyjna oferta sprzedaży 2 pokojowego w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o pow. 35,15 mkw, z dużym balkonem położonym na II piętrze budynku z 2016 roku.Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. 697-480-055 Apar...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (14 196 zł/m2)

2
1
35.15 m2
2016
15225879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13218240 15225879 Ten atrakcyjny, w pełni umeblowany i wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 33,84 m2, z balkonem, znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku i oferuje piękny widok na morze. Mieszkanie jest położone w wyjątkowej lokalizacji na za...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (17 139 zł/m2)

2
1
33.84 m2
2018