• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kobyłka

Znalezionych ofert: 65

15894728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948414 15894728 Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja piękne intymne Ogrody w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw oraz Ogród o powierzchni 38mkw. Schemat pomieszczeń:Sal...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15877540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27572500 15877540 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchni...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

559 000 PLN (10 547 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15810784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26418604 15810784 Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja piękne intymne Ogrody w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw oraz Ogród o powierzchni 37mkw. Schemat pomieszczeń:Sal...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15877541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27572499 15877541 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament - Mini Segment dwupoziomowy pow. 111,15mkw z Ogrodem 54mkw Bezczynszowy Dwupoziomowy Apartament doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postoj...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

689 000 PLN (6 207 zł/m2)

5
2
111 m2
2026
15845525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26863006 15845525 Nowoczesny segment z wysokim poddaszem Centrum Kobyłki 2 miejsca postojowe Ogród narożnyNa sprzedaż funkcjonalny i stylowo wykończony segment w zabudowie szeregowej, położony w sercu Kobyłka, z szybkim dojazdem do Warszawa. Idealna propozycja dla ...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 300 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
1
120 m2
2021
15012771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6753216 15012771 Unikatowa i niepowtarzalna nieruchomość położona jest w Kobyłce, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom usytuowany jest na działce o pow. 2714 m2, w niskiej zabudowie domów jednorodzinnych. Wykończony jest w środku najwyższej jakości materiałami m.in....

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

3 900 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
-
438 m2
2003
15826402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633262 15826402 Oferta idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dostępu do Warszawy.Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom z fotowoltaiką, położony w zielonym i kameralnym zakątku Kobyłki, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To doskonałe...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 178 000 PLN (8 857 zł/m2)

5
2
133 m2
2014
15683413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23893301 15683413 Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 6 525 mkw. zlokalizowany przy S8 Obwodnicy Marek w Kobyłce.Teren o dużym potencjale, idealny dla inwestorów poszukujących lokalizacji pod obiekty produkcyjne, usługowe, magazynowe, w tym działalność log...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

4 241 250 PLN (650 zł/m2)

-
-
6525 m2
-
15594358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22051247 15594358 Bezczynszowy dwupoziomowy apartament posiada 4 pokoje powierzchnia to 110,89mkw (użytkowa 96,18mkw) położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście. W cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie na terenie osiedlaOsiedle bezczyn...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

620 000 PLN (6 458 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15841155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26787922 15841155 Prezentowany Mini Segment (lok38) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa 113,61mkw). Apartament położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada odd...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

670 000 PLN (5 115 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15840813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785543 15840813 Prezentowany Mini Segment narożny (nr47) posiada 3 pokoje, powierzchnia apartamentu to 50mkw. Apartament położony jest na parterze. Do segmentu przynależy Ogród o powierzchni 53,90mkwW cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie. Osiedle bezczynszowyc...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

540 000 PLN (11 020 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15594385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22051253 15594385 Bezczynszowy dwupoziomowy apartament (lok 48) posiada 4 pokoje powierzchnia 110,89mkw (użytkowa 96,18mkw) położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście. Ogród 34mW cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie na terenie osiedla...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

640 000 PLN (6 400 zł/m2)

4
1
100 m2
2025