• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Śródmieście

Znalezionych ofert: 93

15871672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27473211 15871672 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,5 m po remoncie, Stare M...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

762 500 PLN (25 417 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15882482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27664951 15882482 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Studenckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w pobliżu ul. Krupniczej i Stude...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (15 979 zł/m2)

3
1
97 m2
-
15787514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25930686 15787514 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy Plantach Krakowskich.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament ok. 22 m2 w luksusowej kamienicy z windą, ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 560 PLN (31 753 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15819215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26604699 15819215 Mieszkanie na sprzedaż - Stare Miasto, tuż przy Rynku Głównym możliwość podjazdu samochodem Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w samym sercu Kraków - Stare Miasto . Nieruchomość znajd...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 693 000 PLN (30 954 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15875058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27524889 15875058 Dodatkowo: domofon, duży balkon, łącze internetowe, nie ma piwnicy; Rozkład: dwustronny, jasny, korzystny układ, pokoje nieprzechodnie, słoneczne, ustawne; Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,8 m2 , położone przy ul. Dukatów w ci...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 000 PLN (14 273 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15801393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26240625 15801393 Mieszkanie w centrum Krakowa Stare Miasto, 10 minut spacerem do Rynku.Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy, w ścisłym centrum Krakowa.Układ mieszkania:-3-pokoje-aneks...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 090 000 PLN (20 566 zł/m2)

3
1
53 m2
1900
15729544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24765040 15729544 Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Szanowni Klienci mamy przyjemność zaprosić do oglądania pięknego mieszkania na Starym Mieście w pobliżu Plant i Placu Biskupiego.Na sprzedaż przestronne mieszkani...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 399 000 PLN (20 861 zł/m2)

4
-
115 m2
1936
15727718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24723350 15727718 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Sławkowskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 80 m2, składające się z 3-poko...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 799 000 PLN (34 988 zł/m2)

3
-
80 m2
1800
15708498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24342317 15708498 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Grzegórzeckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy rejon ul. Grzegórzeckiej H...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 000 PLN (17 083 zł/m2)

1
-
36 m2
-
15674149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23723051 15674149 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować apartament w Krakowie, w pobliżu ul. Retoryka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Apartament 23,5 m ul. Retoryka, Wawel Rynek GłównyNa sprzedaż apart...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 999 PLN (28 087 zł/m2)

1
-
23 m2
2020
15578552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21729755 15578552 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Nowego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 44,5 m Kazimierz, okolice Placu N...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 000 PLN (20 227 zł/m2)

2
-
44 m2
1920
15435049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18471626 15435049 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Studenckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 49 m Wysoki parter Kamienica...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 000 PLN (21 633 zł/m2)

2
-
49 m2
1900