• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Wzgórza Krzesławickie

Znalezionych ofert: 72

15891516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897480 15891516 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

811 125 PLN (12 674 zł/m2)

4
-
64 m2
2025
15891981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897479 15891981 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 997 PLN (13 333 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15891707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897519 15891707 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 995 PLN (14 576 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15891892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897502 15891892 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

504 455 PLN (14 837 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897494 15891703 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

734 445 PLN (14 401 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897490 15891983 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

482 813 PLN (13 795 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15891610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897487 15891610 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 660 PLN (13 533 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897484 15891889 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

668 330 PLN (13 105 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15890907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883657 15890907 Działka budowlana 6788 m² - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. Braci Polskich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6788 m², położona w zielonej i spokojnej części Krakowa - w dzielnicy Nowa Hut...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN

-
-
6788 m2
-
15831730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26697840 15831730 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122,5 m², położony na 3,9-arowej działce w zielonej i spokojnej dzielnicy Krakowa - Lubocza. Budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańc&o...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 125 000 PLN (7 258 zł/m2)

5
2
155 m2
2025
15745138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25051763 15745138 Dom wolnostojący w Krakowie - osiedle Lubocza (dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie) Stuletni dom z drewnianych bali po generalnym remoncie powiększony o przybudówki z termomuru. Działka i powierzchnia powierzchnia dzi...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (9 583 zł/m2)

5
2
120 m2
2000
15871455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27469273 15871455 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W CICHYM I SPOKOJNYM MIEJSCU NA GRANICY KRAKOWA ORAZ ZASTOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX DOM Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,90 m2 oraz powierzch...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 449 000 PLN (7 749 zł/m2)

6
-
187 m2
2017