• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 205

15879564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613750 15879564 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 384 PLN (13 324 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15879866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613740 15879866 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 138 PLN (14 315 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15879808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613739 15879808 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

686 200 PLN (14 600 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15879725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613737 15879725 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

872 722 PLN (13 223 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15879399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613734 15879399 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

691 894 PLN (14 721 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15879561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613730 15879561 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 398 PLN (13 021 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15879481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613727 15879481 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

677 460 PLN (14 114 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15879864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613726 15879864 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

717 332 PLN (13 795 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15878801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27601965 15878801 Zapraszam do mieszkania na ulicy Okólnej. 1. Lokalizacja i transport Osiedle zlokalizowane przy ulicy Okólnej to typowe urokliwe osiedle z lat 70-tych po modernizacji. Ocieplone budynki, dużo zieleni i łatwy dostęp d...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

465 000 PLN (12 568 zł/m2)

2
-
37 m2
1975
15878512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596155 15878512 ŁADNE, ZADBANE 3-POKOJOWE PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000 roku, 4-piętrowy,...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

970 000 PLN (13 108 zł/m2)

3
-
74 m2
2000
15876242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27534805 15876242 BLISKO SKLEPÓW, USŁUG I KOMUNIKACJI. MIESZKANIE NA ULIC WROCŁAWSKIEJ. Ulica Wrocławska i jej okolica tętnią życiem i mają wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Od licznych sklepów, siłowni i przedszkoli po punkty gastronomiczne i teren...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (15 500 zł/m2)

3
-
60 m2
1960
15868190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27369132 15868190 PRZESTRONNE 3-POKOJOWE Z KLIMATYCZNYM OGRÓDKIEM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,79 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Orlińskiego, w sąsiedztwie Osiedla Avia. ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

955 000 PLN (14 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2016