• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Krosno

Znalezionych ofert: 47

15875946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527639 15875946 Na sprzedaż oferowany jest w pełni funkcjonujący i dochodowy budynek mieszkalny, zlokalizowany w Krośnie przy ulicy Żniwnej. Oferta skierowana jest do inwestorów poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału, zapewniającej stały i natychmiastowy dochód z...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

1 880 000 PLN (4 653 zł/m2)

12
-
404 m2
2020
15875493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527637 15875493 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kamienicę zlokalizowaną w najbardziej klimatycznej części Krosna, na ulicy Franciszkańskiej. To unikalna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, które pozwolą na stworzenie p...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

1 300 000 PLN (2 600 zł/m2)

5
4
500 m2
1930
15881402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630130 15881402 Dzień otwarty już 18 maja ( poniedziałek) od 16:00 do 17:00Umów się na swoją prezentację: 509 365 593 Na sprzedaż wolnostojący dom z dużym potencjałem – Krosno Odrzańskie, ul. Chopina Oferujemy wolnostojący dom o powierzchni 130 m² z użytkowym poddas...

Krosno Odrzańskie (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

599 000 PLN (2 604 zł/m2)

4
1
230 m2
2012
15435343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18477247 15435343 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 9 arów, zlokalizowaną w cichej i spokojnej dzielnicy Krosna. Nieruchomość gruntowa lekko nachylona, w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 32x27 metrów z IV klasą gruntu. Obecnie parce...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

159 000 PLN (179 zł/m2)

-
-
890 m2
-
15886962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772681 15886962 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15775066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662760 15775066 W sercu Krosna, na działce o powierzchni około 9 arów, znajduje się wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom, który łączy klasyczny urok z nowoczesnymi udogodnieniami. Zbudowany z cegły i pustaka, charakteryzuje się solidną konstrukcją, a elewacja została oci...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

699 000 PLN (3 799 zł/m2)

5
-
184 m2
1965
15834337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26938145 15834337 Na sprzedaż działka budowlana położona w Krośnie o powierzchni około 7,5 ara. Działka ma regularny kształt oraz wymiary około 30 x 23 m. Działka jest płaska, co czyni ją idealną pod zabudowę. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowani...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

139 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
730 m2
-
15857153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27115999 15857153 Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 170 m², usytuowany na około 9 arowej, ogrodzonej działce w centralnej części Krosna. Jest to dwukondygnacyjny budynek z podpiwniczeniem, wybudowany w 1959 roku, z przemyślanym...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

499 000 PLN (2 935 zł/m2)

6
2
170 m2
1959
15885902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27743642 15885902 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBUDYNEK Z PRZEZNACZENIEM NA GABINETY LEKARSKIE - USŁUGI ORAZ DOWOLNE WYKORZYSTANIE .TEREN OGRODZONY DUŻY PARKING ZAGOSPODAROWANY PLAC Z KRZEWAMI OZDOBNYMI , LOKALIZACJA BARDZO DOBRA PIERWSZA LINIA ZABUD...

Krosno (Obszar) (Podkarpackie, gm. Krosno)

2 600 000 PLN (4 727 zł/m2)

12
-
550 m2
-
15865688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27304847 15865688 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m², położony w spokojnej dzielnicy Krosna. Budynek został wybudowany w 2000 roku z pustaka i znajduje się na prostokątnej działce o wymiarach około 50 na 26 metrów.Dom jest ocieplony styropianem o...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

810 000 PLN (6 750 zł/m2)

4
2
120 m2
2000
15824589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633237 15824589 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w Krośnie na osiedlu Guzikówka, na 4 piętrze w bloku. Lokal o powierzchni 48,5 m², do remontu, co daje świetną okazję do aranżacji wnętrza dokładnie według własnych potrzeb.Mieszkanie składa się z ...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15756226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25246492 15756226 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo użytkowania wiec...

Krosno Odrzańskie (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

935 554 PLN (1 471 zł/m2)

11
-
636 m2
-