• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Krynica Morska

Znalezionych ofert: 66

15707114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa domu 240m2/8 pokoi/ Krynica Morska 24313862 15707114 Do sprzedaży połowa domu o powierzchni 240m2 położona w Krynicy Morskiej, około kilometra od morza.Dom składa się z 8 pokoi, w tym 5 pokoi z łazienkami, kuchni, dwóch łazienek. Działka 150 m2,  możliwość zaparkowania 3 - 5 aut na posesji.Ogrzewanie p...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

1 999 999 PLN (8 333 zł/m2)

8
5
240 m2
-
15864220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264959 15864220 OfertaApartament 2-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej – Villa Vistula LokalizacjaProponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,08 m² w stanie deweloperskim, położone w inwestycji Villa Vistula przy ul. Rybackiej w Krynicy Morskiej, realiz...

Krynica Morska, Rybacka

699 000 PLN (18 356 zł/m2)

2
1
38.08 m2
2024
15864242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264940 15864242 OfertaApartament 2-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej – Villa Vistula LokalizacjaProponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,83 m² w stanie deweloperskim, położone w inwestycji Villa Vistula przy ul. Rybackiej w Krynicy Morskiej, realiz...

Krynica Morska, Rybacka

649 000 PLN (17 156 zł/m2)

2
1
37.83 m2
-
15864195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27264960 15864195 OfertaApartament 4-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej – Villa Vistula Istnieje możliwość podziału na dwa mniejsze apartamenty z osobnymi wejściami.LokalizacjaProponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74,8 m² w stanie deweloperskim, położ...

Krynica Morska, Rybacka

1 299 000 PLN (17 366 zł/m2)

4
1
74.8 m2
2024
15799530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26191255 15799530 Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 50,73 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krynicy Morskiej – przy ul. Rybackiej, tuż nad brzegiem Zalewu Wiślanego. To komfortowa, całoroczna nieruchomość w nowocze...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

889 000 PLN (17 524 zł/m2)

4
1
50.73 m2
2013
15536317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty przy Fontannie Krynica Morska 20750248 15536317 NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkowym miejscu w centrum Krynicy Morskiej przy parku z fontanną powstaje n...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

970 200 PLN (20 213 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15536473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty przy Fontannie Krynica Morska 20753937 15536473 NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkowym miejscu w centrum Krynicy Morskiej przy parku z fontanną powstaje n...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

737 040 PLN (24 568 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15536308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty przy Fontannie Krynica Morska 20750251 15536308 NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkowym miejscu w centrum Krynicy Morskiej przy parku z fontanną powstaje n...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

770 440 PLN (22 013 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15536312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty przy Fontannie Krynica Morska 20750245 15536312 NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkowym miejscu w centrum Krynicy Morskiej przy parku z fontanną powstaje n...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

1 011 840 PLN (24 091 zł/m2)

3
1
42 m2
2026
15590352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty przy Fontannie Krynica Morska 21976463 15590352 NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkowym miejscu w centrum Krynicy Morskiej przy parku z fontanną powstaje n...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

739 000 PLN (20 528 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15536260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty przy Fontannie Krynica Morska 20748189 15536260 NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkowym miejscu w centrum Krynicy Morskiej przy parku z fontanną powstaje n...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

732 240 PLN (18 306 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15536313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty przy Fontannie Krynica Morska 20750247 15536313 NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkowym miejscu w centrum Krynicy Morskiej przy parku z fontanną powstaje n...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

675 620 PLN (22 521 zł/m2)

2
1
30 m2
2026