• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Lisów

Znalezionych ofert: 9

15807262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlano usługowa Lisów 3434m2 26364067 15807262 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną usługową w miejscowości Lisów, gmina Herby, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:działki o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokątawymiary 21m x 158mpowierzchnia: 3434m2,działka nie...

Lisów (Śląskie, gm. Herby)

199 000 PLN

-
-
3434 m2
-
15839151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26741525 15839151 Dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 171,75 m2 (całkowita 293,20 m2) zlokalizowany zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w Lisowie, gm. Morawica. Nieruchomo...

Lisów (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

290 000 PLN (990 zł/m2)

6
2
293 m2
2020
15733955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24812016 15733955 Na sprzedaż działka o pow. 1019m2 zlokalizowana w Lisowie, gm. Morawica. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 23 x 45,5 x 22,5 x 43,9. Szerokość frontu ok. 23m, dojazd gminną drogą utwardzoną. Grunt niezagospodarowany. Media: prąd, woda, kanali...

Lisów (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

137 565 PLN

-
-
1019 m2
-
15839150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26741524 15839150 Na sprzedaż dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 143,65 m2 (całkowita 155,54 m2) zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w Lisowie, gm. Morawica. Na chwilę obe...

Lisów (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

255 000 PLN (1 645 zł/m2)

4
1
155 m2
2020
15739107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24919734 15739107 Na sprzedaż działka o pow. 812 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lisów , gmina Morawica . Działka położona się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą asfaltową, działka w pierwszej linii od strony drogi. Og...

Lisów (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

97 000 PLN

-
-
812 m2
-
15144126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10875030 15144126 Na sprzedaż działka o powierzchni 1019 m2 zlokalizowana w miejscowości Lisów (gmina Morawica). Wymiary działki: około 22 m x 43 m x 22 m x 45 m. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - teren zabudowy mieszkaniowej i zagro...

Lisów (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

137 565 PLN

-
-
1019 m2
-
15807223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lisów- Dom w spokojnej okolicy z dużą działką 26364057 15807223 Nowy dom z dużą działką - Lisów.Idealna inwestycja z możliwością podziału gruntu.Biuro Nieruchomości BMC ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu w stanie zamkniętym, położonego w malowniczej miejscowości Lisów.Nieruchomość...

Lisów (Śląskie, gm. Herby)

1 300 000 PLN (7 065 zł/m2)

4
2
184 m2
2012
15718174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24547410 15718174 Prezentujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Budowlanych 56 w Lisowie – gmina Herby, powiat lubliniecki. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrzeni z dużą działką, spokojnym otoczeniem i dobrym dojazdem.Powierzchn...

Lisów (Śląskie, gm. Herby)

388 000 PLN (2 005 zł/m2)

4
1
193.5 m2
1978
15646833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23227393 15646833 Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wglądu dla zainteresowanych Szkoła podstawowa 2 km Dzięki budowie drogi e...

Lisów (Lubelskie, gm. Lubartów)

550 000 PLN (3 489 zł/m2)

5
-
157.63 m2
2005