• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Lublin Tatary

Znalezionych ofert: 5

15885314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723673 15885314 Mieszkanie  w Lublinie przy ul. Odlewniczej, 2-pokojowe, o powierzchni 36,7m, na II piętrze w bloku IV-piętrowym. Ogrzewanie oraz woda ciepła z sieci miejskiej. Jeden pokój przechodni. Popularna, zielona dzielnica, blisko plac zabaw, szkoła i skle...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

352 000 PLN (9 778 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15212352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 12740958 15212352 Przedstawiam Państwu interesującą nieruchomość usługową na sprzedaż, idealną pod prowadzenie działalności gospodarczej. Działka położona jest w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Łagiewnickiej w Lublinie (boczna ul. Turystycznej). Miejscowy Plan Z...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 880 000 PLN (10 444 zł/m2)

11
-
180 m2
2002
15743494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25011638 15743494 Wprowadzenie :Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,7 m², zlokalizowane przy ul. Hutniczej w Lublinie. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów poszukujących mie...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

399 000 PLN (8 926 zł/m2)

3
1
44.7 m2
1971
15335439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bardzo urocze 2 pokojowe mieszkanie 16118272 15335439 Do sprzedania. Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Łęczyńskiej. Położone w bardzo atrakcyjnej okolicy. Funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie jest bardzo zadbane i ciepłe, położone na czwartym piętrze w dziesięcio...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

366 000 PLN (11 438 zł/m2)

2
1
32 m2
1970
15337098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrony lokal użytkowy na Tatarach 16160295 15337098 Do zaoferowania Państwu mamy lokal użytkowy położony w dzielnicy Tatary o powierzchni 70,6 m2.Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana, mieści się blisko ulicy Łęczyńskiej oraz jest łatwo zauważalna z chodnika jak i ulicy, co stanowi duży atut d...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

370 000 PLN (5 286 zł/m2)

3
-
70 m2
1979