• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mała

Znalezionych ofert: 63

15891258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893201 15891258 Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina CzernicaDziałka nr 5885 o powierzchni 1000 m2Media:prąd – w drodzegaz – w drodzewoda – od ul. RajskiejFront działki przy drodze gminnej o długości ok. 41 mObowiązujący MPZP...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

249 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15848532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Opacz Mała 156m2 Płyta Fotowoltaika 10kW 26942467 15848532 Opis:Oferta dla klienta szukającego nieruchomości o parametrach technicznych wykraczających poza standard deweloperski. Budynek zlokalizowany w Opaczy Małej (gm. Michałowice) zaprojektowano z myślą o trwałości pokoleniowej i minimalizacji kosztów eks...

Opacz Mała (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
2
156 m2
2026
15893265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906280 15893265 Na sprzedaż piękna, widokowa działka w Beskidzie Wyspowym, w miejscowości Kamionka Mała w gminie Laskowa. Prezentowana działka (złożona z działek o nr 573 i 574) położona jest na wzniesieniu, jest lekko pochyła w kierunku wschodnim. Jej najniżs...

Kamionka Mała (Małopolskie, gm. Laskowa)

790 000 PLN

-
-
13000 m2
-
15500413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19937274 15500413 Na sprzedaż piękny las o powierzchni ponad 13 ha, położony w malowniczej okolicy, nieopodal miejscowości Klonownica Mała, zaledwie około 13 km od Białej Podlaskiej.Nieruchomość ta sprawdzi się idealnie zarówno dla osób szukających miejsca na wypoczyn...

Klonownica Mała (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

547 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
130394 m2
-
15753493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25198490 15753493 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Na sprzedaż dom wolnostojący premium o powierzchni 191 m. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń i przestrzenią idealną dla rodziny, która ceni wygodę, prywatność...

Wisznia Mała (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

1 899 000 PLN (9 942 zł/m2)

5
1
191 m2
2022
15885103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w Gardna Park/180 m²/działka 1400m² 27717225 15885103 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu natury. Przestronny, nowoczesny dom położony w kameralnej inwestycji Gardna Park w miejscowości...

Gardna Mała (Pomorskie, gm. Smołdzino)

1 600 000 PLN (8 247 zł/m2)

6
3
194 m2
2020
15867961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27359865 15867961 KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący 881 940 191Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący 173 m² (rok budowy 2002)Na sprzedaż oferujemy zadbany dom wolnostojący, wybudowany w 2002 roku, położony na ogrodzonej i pięknie zagospodarowanej działce. Ni...

Pewel Mała (Śląskie, gm. Świnna)

1 490 000 PLN (8 613 zł/m2)

5
2
173 m2
2006
15700727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24196800 15700727 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1092 m2 w Opaczy Małej.Działka przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 31 m x ok 35 m.Przy działce brak mediów.Wszystkie media (prąd ...

Opacz Mała (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 092 000 PLN

-
-
1092 m2
-
15568031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 21505917 15568031 Działka siedliskowa w miejscowości Sławka Mała, około 7 kilometrów od Nidzicy.Istnieje możliwość dokupienia także kilku sąsiadujących działek ( z prawej strony )Przy działce jest prąd.Miejscowość spokojna, cicha, blisko lasy i liczne jeziora. Tereny ...

Sławka Mała (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kozłowo)

190 000 PLN

-
-
6671 m2
-
14289292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 108215 14289292 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!Kształtna działka na planie prostokąta z dostępem do drogi gminnej. Michałowice, Opacz-Mała. Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolami 34MNU - teren zabudowy mieszkaniowej...

Opacz Mała (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 002 000 PLN

-
-
2002 m2
-
15626577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22746142 15626577 Do sprzedania DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, Chrząstawa Mała, gm. Czernica, 13 km od granic Wrocławia.DOM niezwykle funkcjonalny, wykończony materiałami najwyższej klasy oraz w pełni wyposażony w sprzęt. Dom usytuowany jest na dużej działce 609,50 m2. ...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

999 900 PLN (7 873 zł/m2)

5
2
127 m2
2019
15887663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27790128 15887663 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 1400 m² oraz budynek gospodarczy 100 m², w miejscowości Mała Wieś. W bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego kompleksu pałacowo-parkowego w Małej Wsi oraz...

Mała Wieś (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

450 000 PLN (4 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1936