• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Marki Marki

Znalezionych ofert: 158

15797189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26139032 15797189 Lokalizacja: Marki, ul. Wiśniowa Kameralne osiedle CHERRY z dziesięcioma lokalami mieszkalnymi w budynkach dwulokalowych - 1 budynek wolnostojący oraz 2 w zabudowie bliźniaczej. Każde mieszkanie posiada własny ogródek (rozmiar zależny od wybranego lo...

Marki, Wiśniowa

733 787 PLN (9 884 zł/m2)

4
1
74.24 m2
2025
15893609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27915090 15893609 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bagiennej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 145m2 składa się z:Parter (ogródteren zewnętrzny): – Og...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 298 000 PLN (8 952 zł/m2)

5
-
145 m2
2015
15890429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877080 15890429 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Elektryków BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku bez windy.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z:-salonu wraz z aneksem kuc...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

550 000 PLN (14 103 zł/m2)

2
1
39 m2
2007
15890391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27876185 15890391 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Hetmańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 136 m² zostało zaprojektowane z myślą o komfortowym z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 090 000 PLN (8 015 zł/m2)

6
2
136 m2
2017
15891417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896926 15891417 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,8 m2 składa się z:-salonu połączonego z aneksem ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

712 000 PLN (10 988 zł/m2)

3
1
64.8 m2
2025
15890639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882861 15890639 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. StawowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w zabudowie szeregowejNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- przedpokoju.Powierzchnia dodatkowa:...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15891428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897072 15891428 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

575 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15891429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897074 15891429 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Dużej - Osiedle „Horowa Góra”BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,3m2 składa się z:- salo...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

530 000 PLN (12 833 zł/m2)

2
1
41.3 m2
2005
15890653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882890 15890653 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Dużej. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - kuchni, - łazienki, ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

650 000 PLN (11 207 zł/m2)

2
1
58 m2
2010
15889441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850154 15889441 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. SzpitalnejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienk...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

730 000 PLN (14 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2015
15889269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846373 15889269 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Promiennej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,83m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym,- sypialnia z garderobą,- łazienka,- prz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

720 000 PLN (14 165 zł/m2)

2
1
50.83 m2
2020
15887392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27782746 15887392 5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. RysiaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w segmencie w zabudowie szeregowej NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 104m2 składa się z:PARTER:- duży wiatrołapPIĘTRO 1:- łazienka- kuchnia połączona z salo...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

922 000 PLN (8 865 zł/m2)

5
2
104 m2
2021