• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 158

15708037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na kameralnym osiedlu 24333717 15708037 Oferta Dewelopera.Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Gotowe Mieszkanie na kameralnym osiedlu z dużym salonem w bliskich Markach .Of...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

850 000 PLN (6 391 zł/m2)

6
2
133 m2
2025
15708036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter. Mieszkanie 3 pokojowe. Ogród.2x Parking. 24333709 15708036  Istnieje możliwość obejrzenia mieszkań również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Oferta od Dewelopera.....Stan Deweloperski -IV kwartał 2025. Rezerwować i kupować można już dzisiaj. Parter. 3-pokojowe mieszkanie na par...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

649 000 PLN (12 481 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15692372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 6 pokoi. Ogród. 2 x Parking 24041331 15692372 Oferta Dewelopera.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Dom Segment  w stanie deweloperskim z Ogrodem ok 25 mkw i 2 miejscami parkingowymi.Ogródek ok 25 mkwŚwietna lokaliz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

899 000 PLN (7 750 zł/m2)

6
3
116 m2
2025
15792446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe ok 64 m2, 3 pokoje. Ogród. Parking 26017469 15792446 Zakup od dewelopera.Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Pomagamy w pełnym zakresie.Mieszkanie na kameralnym mini osiedluw nowoczesny...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

732 780 PLN (11 631 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15691667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy. Skrajny Segment 3 poziomy. Ogródek 25330815 15691667 Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Osiedle Nowoczesnych segmentów w super lokalizacji bliskich Marek.W okolicy sklepy typu Biedronka, Netto, Orlen.5 min do szkoły.W seg...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 149 000 PLN (10 738 zł/m2)

4
2
107 m2
2025
15708038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy Parter 3 pokoje 56m2. Ogród 61m2,Parking x2 24333710 15708038 Oferta Dewelopera.Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Pomagamy w pełnym zakresie.Gotowe Mieszkanie na kameralnym osiedlu.Oferujemy P...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

650 000 PLN (11 607 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15887720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27791806 15887720 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.Dla k...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

705 180 PLN (11 560 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15697400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24131875 15697400 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.Dla k...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

531 840 PLN (12 087 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15697054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24122822 15697054 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.Miesz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

680 915 PLN (11 541 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15886958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27772684 15886958 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPiękna działka położona w urokliwym miejscu pods lasem pomiędzy domami wolnostojącymi ze wszystkimi mediami w drodze. powierzchnia zabudowy 50%. Do pętli czerwonego autobusu, który jedzie pod metro Trocka 200 me...

Marki (Struga) (Mazowieckie, gm. Marki)

650 000 PLN (1 066 zł/m2)

-
-
610 m2
-
15885092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27717101 15885092 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 58,7 mkw. z balkonem.Kameralne osiedle na granicy Warszawy i Marek.Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta oferta spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego miesz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

663 310 PLN (11 436 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15870031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27417645 15870031 NOWOŚĆ !! Ekskluzywne Osiedle Bezczynszowych Mini Segmentów Pomarańczowa Okazja Inwestycyjna !! LOFT dwupoziomowy mogą powstać dwa oddzielne mieszkania.Mini Segment dwupoziomowy 6 pokojowy - Kupujesz 120,61 mkw zapisane w KW powierzchnia I i II ko...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
2
120 m2
2026