Nieruchomości na sprzedaż
Ceny nieruchomości
Sprzedaż
Wszystkie
Wszystkie oferty na sprzedaz
Mieszkania
Mieszkania deweloperskie oraz z rynku wtórnego
Domy
Oferty domów szeregowych, wolnostojących czy bliźniaków
m
2
m
2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Wyczyść
Szukaj
Home
Sprzedaz
Javascript:void(0)
Mietków
na sprzedaż Mietków
Znalezionych ofert:
1
Sortuj oferty po
Domyślne
Od najnowszych
Cena od najniższej
Cena od najwyższej
Na sprzedaż
Dom wolnostojący
27761021
15886506
DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1500 M2, ZABUDOWANA CAŁOROCZNYM DREWNIANYM DOMKIEM PARTEROWYM 58 M2MIETKÓW - DZIKOWA, ZALEDWIE 1,5 KW OD ZALEWUPrzedstawiam Państwu uroczą działkę zagrodową o pow. 1532 m2, zabudowaną drewnianym domkiem parterowym 58 m2. W domku...
Dom wolnostojący
Mietków (Dolnośląskie, gm. Mietków)
455 000 PLN (7 845 zł/m
2
)
2
-
58 m
2
2001
Przejdź do oferty
Więcej informacji >
Akceptuję