• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Milanówek

Znalezionych ofert: 118

15829094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26618485 15829094 Działka w południowej części Milanówka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę Mieszkaniowo-usługową. Możliwość posadowienia budynku max. 2 kondygnacyjnego. Powierzchnia zabudowy 30%, pow. biologicznie czynna 70 %. Medi...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 620 000 PLN

-
-
4794 m2
-
15813636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26562871 15813636 Pięknie położona działka w południowej części Milanówka w drugiej linii, wśród jednorodzinnej zabudowy i w sąsiedztwie lasu. Do WKD 7 minut pieszo, przedszkole, szkoła podstawowa, centrum handlowe Vendo Park w podobnej odległości. Do centrum miasta ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

899 000 PLN

-
-
1953 m2
-
15780379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25801596 15780379 Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka.Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze, z ekspozycją na wschód, południe i zachód, co zapewnia naturalne doświetlenie przez cały dzień.Rozkła...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

750 000 PLN (11 719 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15793773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26048133 15793773 Atrakcyjna działka budowlana w zielonej części Milanówka PołudniowegoNa sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2775 m2 i wymiarach 25 x 113 m, położona w spokojnej, prestiżowej okolicy Milanówka Południowego. To teren, który zapewnia id...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 050 000 PLN

-
-
2775 m2
-
15223578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13150386 15223578 Na sprzedaż dostępna jest działka 4794 metrów kwadratowych, położona w urokliwej okolicy Milanówka w powiecie Grodziskie. Ta wyjątkowa działka posiada ważne MPZP (Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego), co stanowi znaczącą zaletę dla potencj...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 499 000 PLN

-
-
4794 m2
-
15780474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25801639 15780474 Działka budowlana o pow. 759 m2 w Milanówku.Przeznaczenie: zgodnie z MPZP zabudowa usługowa nieuciążliwa.Do mediów miejskich ok. 200 m.Dojazd: działka przylega do planowanej drogi gminnej.Potencjał inwestycyjny dynamicznie rozwijająca się okolica z...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

160 000 PLN

-
-
759 m2
-
15611510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22431987 15611510 Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie Miasto Ogród.W odległości 400 m znajduję się PKP Milanówek oraz centrum miasta Milanówka.Ten 2 kondygnacyjny budynek przechodzi gruntowną rewitalizację, tak aby cieszył oko, ale też z...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
-
44 m2
1930
15301856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15197794 15301856 Dom około 300 m2 położony na pięknej, słonecznej, pełnej zieleni i starodrzewu działce 2044 m2.Miejsce ciche i spokojne, północna część Milanówka, w najbliższej okolicy zabudowa rezydencjonalna.Budynek podpiwniczony, posadowiony na wzniesieniu z któr...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 999 000 PLN (9 997 zł/m2)

7
3
300 m2
1928
15776164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25696538 15776164 Na sprzedaż działka położona w spokojnej, zielonej okolicy Milanówka w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.Działka posiada bezpośredni dostęp do utwardzonej, oświetlonej drogi gminnej z chodnikiem.Wszystkie media dostępne:- prąd i gaz w ulicy,- wod...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

510 000 PLN

-
-
786 m2
-
15665934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584389 15665934 W samym sercu Milanówka, przy ulicy Leśnej, znajduje się zadbana działka, zabudowana zabytkowym klimatycznym domem.Parterowy dom ma 66m2, oryginalną drewnianą elewację i ciekawe architektonicznie dwie lukarny. Powstał w pierwszej połowie XX wieku, do...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

799 000 PLN (502 zł/m2)

2
1
1591 m2
1927
15440712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18613288 15440712 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3029m2, położona przy ul. Bratniej, niedaleko centrum Milanówka.Teren płaski, w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach 161x19.Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

840 000 PLN

-
-
3029 m2
-
15742781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24998167 15742781 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą w Milanówku – ul. Warszawska 53BNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze z 3 w budynku z windą, w inwestycji z 2018 roku. Osiedle jest zamknięte, kameralne, o podwyższonym sta...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

840 000 PLN (14 054 zł/m2)

2
1
59.77 m2
2018