• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mrągowo

Znalezionych ofert: 36

15733963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24811989 15733963 Sprzedam mieszkanie w zabytkowej kamienicy centrum MrągowaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,6 m² położone w centrum Mrągowa, w klimatycznej i odrestaurowanej kamienicy.Atuty nieruchomości:    3 pokoje wygodny i funkcjonalny rozkła...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

430 000 PLN (5 244 zł/m2)

3
1
82 m2
1930
15763530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429297 15763530 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Mrągowa nad jeziorem!Na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 118 m², położone w zabytkowym budynku w ścisłym centrum Mrągowa, tuż nad jeziorem Czos.Z każdego pomieszczenia roztacza się ...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

850 000 PLN (7 203 zł/m2)

3
2
118 m2
1900
15799135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181871 15799135 Przestronne i słoneczne mieszkanie na Osiedlu Mazurskim w Mrągowie! Wyjątkowa nieruchomość po remoncie, urządzona estetycznie i funkcjonalnie. Idealna dla osób ceniących wygodę, przestrzeń i zielone otoczenie.Najważniejsze informacje: Metraż: 50,8...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

429 000 PLN (8 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1991
15728963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24754834 15728963 Wyjątkowa oferta luksusowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym nad jeziorem Czos MrągowoNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Mazurach tuż nad jeziorem Czos, w otoczeniu ciszy i zieleni. To miejsc...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 950 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
1
156 m2
1990
15840869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26786090 15840869 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Grabowo, gmina Mrągowo, województwo warmińsko-mazurskie.Grabowo to niewielka, spokojna wieś zlokalizowana ok. 10 km na południowy zachód od Mrągowa, w sercu Krainy Wielkich Jezior Ma...

Mrągowo (Grabowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

3 500 000 PLN (23 zł/m2)

-
-
154718 m2
-
15742548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24995136 15742548 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - 0% REMAX MARATONNa sprzedaż podwójny dom z bala połączony zadaszonym łącznikiem. Dom położony jest w enklawie ciszy i zieleni, otoczenie lasów i czterech jezior w tym jeziora Czos. Możliwość wędkowania i trzymania łódki ...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

500 000 PLN (3 125 zł/m2)

5
3
160 m2
2010
14655428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24981 14655428 Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 72 m², położony na najwyższej kondygnacji kameralnego budynku wielorodzinnego z 2021 roku, zlokalizowanego w samym sercu Mrągowa. Nowoczesna architektura, eleganckie części wspólne i ogrodzony teren z mi...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 090 000 PLN (15 139 zł/m2)

4
1
72 m2
2021
14468954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 129384 14468954 SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM. Działka z możliwością zabudowy mieszkalnej, woj. warmińsko-mazurskie. Działka inwestycyjna o powierzchni 2377 m2, zlokalizowana na terenie miasta Mrągowo, przy ul. Olsztyńskiej, w pobliżu obecnej obwodnicy i kolejnej planowanej...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

487 000 PLN (205 zł/m2)

-
-
2377 m2
-
15520903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20398116 15520903 Na sprzedaż przyjemny dom w Mrągowie, położony w spokojnej, lecz prężnie rozwijającej się  części miasta. Budynek z 2004 roku, wybudowany metodą tradycyjną, zadbany i utrzymany w bardzo dobrym stanie. Całkowita powierzchnia domu to  287 m², z czego c...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 290 000 PLN (4 495 zł/m2)

4
2
287 m2
2004
15741684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24977929 15741684 Przedstawiam Państwu mieszkanie, które łączy w sobie komfort i dobrą lokalizację. Nie zwlekaj i skorzystaj z okazji, by stać się właścicielem tej nieruchomości. To dwupokojowe, dwustronne i słoneczne wnętrze na drugim piętrze, o powierzchni 48 m2 je...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

395 000 PLN (8 229 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15654506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23372375 15654506 Dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o łącznej powierzchni 156 m2 (110 m2 powierzchna użytkowa + piwnica) z funkcjonalnie zaprojektowanym układem pomieszczeń znajduje się przy ul. Łąkowej w Mrągowie. UWAGA! ! ! Jeśli zainteresuje cię ta ofer...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

670 000 PLN (4 295 zł/m2)

5
3
156 m2
1985
15806772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26352291 15806772 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr 4432 o powierzchni 1928m², położoną w Mrągowie przy ulicy Niedźwiedziej. To świetna propozycja dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego w otoczeniu terenów zielonych i przyrody, a jednocześnie ceniącyc...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

319 000 PLN

-
-
1928 m2
-