• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Musuły

Znalezionych ofert: 22

15619127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22579249 15619127 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola. Dostępnych jest 8 działek o powierzchniach od 1000 m² do 1600 m², idealnych pod zabudowę jednorodzinną.Lokalizacja: Dział...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

399 000 PLN (248 zł/m2)

-
-
1609 m2
-
15872570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27498435 15872570 Działka siedliskowo-budowlana Musuły, gm. Żabia Wola cisza, zieleń, szybki dojazd do WarszawyNa sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej okolicy Musuł. Idealna pod dom całoroczny lub rekreacyjny, dla osób ceniących naturę i wygod...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

520 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15853589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27053241 15853589 Zjawiskowy dom parterowy klasy premium technologia, prywatność, komfortNa sprzedaż wyjątkowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 188,1 m², zaprojektowany i wybudowany na własny użytek, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesny...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 900 000 PLN (15 426 zł/m2)

4
1
188 m2
2022
15876973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27559287 15876973 Przedsprzedaż nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Musuły.Każdy lokal ma ok. 160 m powierzchni oraz prywatny ogród ok. 500 m.Duże przeszklenia, funkcjonalny układ dla rodziny, garaż w bryle budynku. Spokojna okolica, szybki dojaz...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 130 000 PLN (7 063 zł/m2)

5
2
160 m2
2026
15876964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27559286 15876964 Nowy Etap - PrzedsprzedażWyjątkowy dom w kameralnej inwestycji w Musułach tuż przy lesie, w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy trasą S8.Zdjęcia z poprzedniego etapu.Planowany termin oddania: IV kwartał 2026 ( zdjęcia z p...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 330 000 PLN (7 557 zł/m2)

5
2
176 m2
2026
14549204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 140708 14549204 Musuły piękna działka budowlana na granicy z lasem na sprzedaż. Działka o powierzchni 1973 m2 szerokość działki od frontu 96 m. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną, w której znajdują się media: prąd, woda, gaz. Doskonała loka...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

599 000 PLN

-
-
1973 m2
-
15853958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27065109 15853958 Na sprzedaż działka o doskonałych parametrach, idealną zarówno pod rekreację, jak i przyszłą zabudowę mieszkaniową. Najważniejsze informacje:Przeznaczenie:- Obecnie teren rekreacyjno-mieszkaniowy- W trakcie procedury zmiany na działkę budowlaną daj...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

630 000 PLN

-
-
1601 m2
-
15780646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25809374 15780646 Na sprzedaż dom w stanie developerskim według projektu uA88v3 (lustro), o powierzchni użytkowej 160 m², zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Musuły, zaledwie kilka minut od Grodziska Mazowieckiego i 35 minut od centrum Warszawy z dobrym ...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 320 000 PLN (8 250 zł/m2)

5
2
160 m2
2025
15784866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25862135 15784866 Na sprzedaż działka o doskonałych parametrach, idealną zarówno pod rekreację, jak i przyszłą zabudowę mieszkaniową. Najważniejsze informacje:Przeznaczenie:- Obecnie teren rekreacyjno-mieszkaniowy- W trakcie procedury zmiany na działkę budowlaną daj...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

630 000 PLN

-
-
1601 m2
-
15572206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21584846 15572206 Dom wolnostojący o powierzchni 170 m2 w stanie surowym, posadowiony na kształtnej, dużej działce w cichej okolicy Grodziska Mazowieckiego.Funkcjonalny, przemyślany projekt, dokumentowane kolejne etapy budowy.Duże przeszklenia, otwarte przestrzenie, b...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

820 000 PLN (4 795 zł/m2)

5
2
171 m2
2024